יום שישי , אוגוסט 17 2018
דף הבית / אור יהודה / אור יהודה: בית ספר חב"ד חגג את "שבת אורות"

אור יהודה: בית ספר חב"ד חגג את "שבת אורות"

בערב שבת נערכה בבית ספר אורות סעודת שבת מורחבת לתלמידות בית הספר ומשפחותיהן, שעסק בנושא תפילות השבת, עם אורחת הכבוד, ליאת שוחט ראש העיר

בית ספר אורות אור יהודה

ראש העיר ליאת שוחט, בירכה את האורחים: "זה תענוג גדול לראות את כולכם מתכנסים סביב שולחן השבת ונותנים ביטוי לערכים המשותפים שלכם"

בערב שבת האחרון התקיימה באולם בית הספר אורות חב"ד סעודת ליל שישי משותפת, בה השתתפו 22 משפחות מבית הספר והקהילה. בין המוזמנים הגיעו גם אורחי הכבוד, ראש העיר ליאת שוחט ומשפחתה. הסעודה המשותפת היא מסורת שמפיק בית הספר כבר שלוש שנים ברציפות, בעבודה משותפת של הצוות החינוכי של בית הספר ובהובלת גיטי לנדא, הרכזת החברתית.
לכתבות נוספות:
אור יהודה: להקת המחול 'אלגרו' זכתה במקום הראשון
הפעלת תכנית "כבוד לאחר" לבני נוער באור יהודה

בית ספר אורות חב"ד חגג את "שבת אורות" בכל שנה נבחר נושא אחר סביב "שבת אורות", לפיו מקיים בית הספר למידה חווייתית משמעותית בבית הספר שבוע לפני האירוע. השנה הנושא שנבחר היה תפילות השבת. התלמידות למדו תפילה אחרת מתפילות השבת בכל יום לאורך השבוע האמור. בנוסף, כל כיתה בחרה תפילה ויצרה סביבה תוצר אמנות. התוצרים קישטו ועיצבו את אולם בית הספר בו התקיימה הארוחה.

האירוע נפתח בשירת "שלום עליכם" משותפת וקידוש, באווירה חמה ומשפחתית. את הערב הנחה הרב צמח תעיזי, אביהן של תלמידות בבית הספר. לאורך הסעודה המשתתפים נהנו מזמירות שבת, דברי תורה וחידונים לילדים. בסוף הערב כל תלמידה קיבלה ערכה לשבת הכוללת יצירה מיוחדת עם ממתק לשבת, סגולה למוצאי שבת ושקית בשמים.
בית ספר אורות אור יהודה

ליאת שוחט, ראש העיר, פנתה לנוכחים באירוע "זה תענוג גדול לראות את כולכם מתכנסים סביב שולחן השבת ונותנים ביטוי לערכים המשותפים שלכם. אתם מעבירים לתלמידות מסרים חשובים מאוד של שיתופיות, דאגה לאחר, קהילתיות, והכל באמצעות דוגמא אישית מדהימה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

טל אשכנזי. צילום: תמונות פרטיות. תוכן מקודם

חבר המועצה טל אשכנזי מצטרף לרשימה של עוזי אהרון

בפניה מרגשת לתושבי אור יהודה רמת פנקס, חבר המועצה, טל אשכנזי, הודיע על החלטתו לתמוך בעוזי …