יום שלישי , אוגוסט 21 2018
דף הבית / בחירות 2018 / בחירות ביהוד – מספר 3 של בן דוד ערקה לגוניקמן

בחירות ביהוד – מספר 3 של בן דוד ערקה לגוניקמן

מערכת הבחירות ביהוד מתעוררת - חברת המועצה דורית חגי מסייעתו של יוסי בן דוד, החליטה לתמוך במועמד החדש לראשות העיר יובב גוניקמן ותהפוך להיות מספר 2 שלו. בן דוד - "נפטר אותה מהמפלגה"

יובב גוניקמן ודורית חגי בחירות 2018

חברת המועצה הטרייה דורית חגי מסיעתו של יוסי בן דוד שהושבעה למועצת העיר יהוד רק לפני חודשיים, כבר ערקה למחנה של יובב גוניקמן ותהפוך להיות מספר שתיים שלו.
חגי, כיהנה במשך שנים רבות כבכירה בהסתדרות המורים והובילה מהלכים חינוכיים משמעותיים ברמה הארצית והמקומית. כיום היא מכהנת במועצת העיר ברשימתו של יוסי בן דוד. לפני מספר ימים החליטה על תמיכתה הפומבית ביובב גוניקמן.

דורית חגי מסרה: ״בחרתי ביובב לאחר שהשתכנעתי, שבזכות ניסיונו הניהולי, המקצועי ובזכות הבקיאות והיכולת להוביל את הישוב שלנו להיות "הפנינה של בקעת אונו״, אני בטוחה ומאמינה , שיובב גוניקמן הוא האיש הנכון, בזמן הנכון ובמקום הנכון.יחד נעשה ונצליח״
יובב (ג׳וני) גוניקמן בתגובה: ״אני מברך את הגברת חגי ומודה לה על הבעת האמון, מדובר באשת ציבור מצוינת ומוערכת, אשת חינוך מדרגה ראשונה שתתרום רבות לעשייה ויחדיו נצעיד את העיר להישגים בכל התחומים״
מעין הרוש, מנהל מטה הבחירות של יוסי בן דוד מסר – דורית חגי נכנסה לעירייה לפני חודש כמחליפה של קרן לאופר שנאלצה לעזוב את העירייה בעקבות סיבות אישיות משפחתיות. ברגע שלא שילבנו את דורית בצוות הקמפיין שהקמנו לבחירות הקרובות, ולא ברשימה החדשה שלנו לעירייה היא בחרה לעבור למפלגה אחרת. לכן יוסי נאלץ לפטר אותה כבר עכשיו מהמפלגה. לנו לא נותר אלא לאחל לה בהצלחה. יוסי בן דוד, מתכוון לנצח בבחירות הקרובות בעזרת התושבים הנפלאים שקוראים להחזיר את ראש העיר. נחשוף בקרוב את הרשימה החדשה והצעירה שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

הצמרת הפוליטית של העיר בחתונת השנה

הצמרת הפוליטית בחתונה באור יהודה

מאמינים ושמחים באור יהודה. ראש העיר, בכירי העירייה, רבני העיר ומאות מתושבי אור יהודה חגגו …