יום שני , מאי 27 2019
דף הבית / אור יהודה: תשעה גורי פיטבול נמצאו מוזנחים

אור יהודה: תשעה גורי פיטבול נמצאו מוזנחים

בעקבות תלונות שהגיעו לווטרינר העירוני מצד שכנים על יללות בלתי פוסקות, הגיעו השוטרים יחד עם יחידת הפיצוח לבית, ונדהמו לגלות תשעה גורי פיטבול במצב הזנחה כשהם מופרדים מאמם. הכלבים כולם נלקחו מבעליהם. המשטרה עתידה להגיש כתב אישום.

גורים במצב הזנחה

מבצע משותף של השיטור העירוני אור יהודה, הווטרינר העירוני ויחידת הפיצוח של המשטרה העניקה הרבה שקט לתושבי מתחם סחל"ב בשבוע שעבר, וסיוע לבעלי חיים שנקלעו למצוקה בעל כורחם. הסיפור החל כאשר הווטרינר העירוני עדכן את השיטור העירוני בריבוי תלונות של שכנים במתחם סחל"ב, כל זאת בעקבות יללות של גורים שמדירות שינה מעיניהם של התושבים.

השיטור העירוני הגיע לבית שממנו נשמעו הקולות, ויחד עם נציגי השירותים הווטרינריים ויחידת הפיצוח הם נכנסו לדירה שבה שכנו לא פחות מתשעה גורי פיטבול בתוך כלובים שהופרדו מאימם ובתנאי מחיה קשים. כתוצאה מכך, נלקחו הכלבה והגורים מבעליהם, כל זאת לאחר שהם נמצאו במצב של הזנחה, כשמסביבם צואה רבה וללא אוכל. בכוונת משרד החקלאות להגיש כנגד בעלי הכלבים כתב אישום.

לא מזמן תחקיר אונו ניוז חשף כי מתנהלים קרבות כלבים בגינת צהל בקריית אונו. חוק צער בעלי חיים (הגנה על בעלי חיים) נחקק בשנת 1994 בכנסת, והוא קובע עונש של עד שלוש שנות מאסר למתעללים בבעלי חיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

השרב הכבד גובה קורבנות בנפש: בן 70 נמצא הערב (ה') מחוסר הכרה ברכב באור יהודה עם סימנים של פגיעת חום. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום ביצעו בו פעולות החייאה - אך נאלצו לקבוע את מותו. חובש רפואת חירום במד"א יובל מזרחי סיפר: "כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 70 יושב מחוסר הכרה ברכב כשהוא סובל מפגיעת חום קשה לאחר שככל הנראה איבד את הכרתו ברכב. חילצנו אותו מהרכב וביצענו בדיקות רפואיות אך הוא היה ללא דופק וללא נשימה ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו

השרב הכבד – בן 77 מיהוד נמצא ללא רוח חיים