יום שלישי , יוני 18 2019
דף הבית / עיריית אור יהודה – הודעה בנוגע לבינוי האגף החדש בבית ספר שיזף

עיריית אור יהודה – הודעה בנוגע לבינוי האגף החדש בבית ספר שיזף

התפתחות בפרשת מחאת ההורים בבית הספר שיזף - עיריית אור יהודה הודיעה הבוקר (שלישי) כי תקבל את בקשת ההורים לדחות את תחילת יום העבודה מדי יום לשעה 12:00 בצהריים.

בשיפוצים - בית ספר שיזף.
בשיפוצים - בית ספר שיזף.

ההחלטה התקבלה בתום ישיבה בה נכחו ראש העיר, ליאת שוחט ומנהלת אגף החינוך דלילה אשכנזי יחד עם נציגי הנהגת ההורים של בית הספר.

העירייה הדגישה כי בטיחות הילדים נמצאת בראש סדר העדיפויות לצורך כך, העירייה הודיעה זה מכבר כי תעסיק שני שומרים חמושים למשך כל תקופת העבודות (מעבר לשומר בפתח בית הספר), ותבצע סיורים באתר העבודות הן על ידי אגף הביטחון והן על ידי השיטור העירוני.

בנוסף, עד לסיום שעות הלימודים יתבצעו בבית הספר עבודות קלות יחסית ורק עם סיום יום הלימודים יחלו העבודות המשמעותיות יותר.

כמו כן, העירייה נענתה לבקשת ההורים והסירה את הכיסויים על חלונות הכיתות הקרובות לבינוי. בנוסף, הוקמה גדר בגובה של 4 מטרים בקרבת הבינוי כדי לחצוץ בין השטח שבהקמה לכיתות. יחד עם זאת חשוב להדגיש כי יהיו תקופות שבהן יוחזר האיטום המלא. כמו כן, הוחלט להשמיש חלל אחר בבית הספר שאליו תועבר כיתה א` הצמודה ביותר לבינוי.

חשוב להדגיש כי לשינוי בתחילת יום העבודה יש השלכות הנוגעות לצפי המועד לסיומם. העירייה תפעל ככל שניתן לקצר את לוחות הזמנים, ועם זאת כבר עכשיו ברור כי לא ניתן יהיה לחנוך את האגף החדש בספטמבר 2019.

פרשת בית הספר שיזף הרעידה את העיר אור יהודה בשבוע האחרון. כזכור, הנהגת ההורים בבית הספר פתחה בשביתה בת יומיים כמחאה על הבנייה והשיפוצים בזמן הלימודים. כפי שהוזכר בכתבה, הנהגת ההורים ועיריית אור יהודה הגיעו להסכמה וכעת, הלימודים בבית הספר מתנהלים כסדרם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מחאה הורים באור יהודה

מחאת הקייטנות באור יהודה – העירייה הורידה מחירים ההורים לא נרשמים