יום שבת , מאי 25 2019
דף הבית / הכי טוב בעיר שלנו / מע"ש אור יהודה קיבל תו תקן "איזו 9001"

מע"ש אור יהודה קיבל תו תקן "איזו 9001"

מדובר בתו תקן המעיד על מעבר של מרכז העבודה השיקומי לנהלים ותקנים ידועים מראש על פי סטנדרטים בינלאומיים. במהלך נועד כדי לשפר את השירות במע"ש ולהציבו בשורה אחת לצד ארגונים משמעותיים בעולם.

עובדי המעש עם תעודת איזו 9001
עובדי המעש עם תעודת איזו 9001

מע"ש (מרכז עבודה שיקומי) אור יהודה, המשמש כמרכז תעסוקה לאנשים עם מוגבלות שכלית-התפתחותית, קיבל בשבוע האחרון תו תקן בינלאומי "איזו 9001". מדובר בתו תקן המעיד על מעבר של המרכז לעבודה על פי נהלים ותקנים ידועים מראש על פי סטנדרטים בינלאומיים. המהלך שאליו יצאו במע"ש בהובלתה של מור טוגנדרייך נועד כדי לשפר את השירות הניתן במע"ש ולהציבו בשורה אחת לצד ארגונים משמעותיים בעולם.

וואטסאפ אור יהודה

התהליך לקבלת תו התקן ארך כשנה וחצי שבמהלכן נכתבו והוטמעו הנהלים החדשים המחייבים את עובדי המרכז. באמצעות קבלת תו התקן, זכה המע"ש לאישור רשמי כי הארגון מספר שירות העומד בהרישות החוק והלקוחות, מספק מענה לסיכונים והזדמנויות, חותר לשיפור שביעות הרצון של הלקוחות ופועל לשיפור מתמיד של השירות. 

ראש העיר, ליאת שוחט, בירכה: "אני גאה במע"ש ובעובדיו על העבודה המשמעותית שהם מבצעים ועל כך שכעת אנו מקבלים הכרה רשמית באיכות השירות שניתן ללקוחות. תקן איזו 9001 מעיד על רמת השירות, ואנו נחתור להמשיך ולהעמיד יחידות נוספות של העירייה על פי אותו תקן".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

השרב הכבד גובה קורבנות בנפש: בן 70 נמצא הערב (ה') מחוסר הכרה ברכב באור יהודה עם סימנים של פגיעת חום. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום ביצעו בו פעולות החייאה - אך נאלצו לקבוע את מותו. חובש רפואת חירום במד"א יובל מזרחי סיפר: "כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 70 יושב מחוסר הכרה ברכב כשהוא סובל מפגיעת חום קשה לאחר שככל הנראה איבד את הכרתו ברכב. חילצנו אותו מהרכב וביצענו בדיקות רפואיות אך הוא היה ללא דופק וללא נשימה ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו

השרב הכבד – בן 77 מיהוד נמצא ללא רוח חיים