יום שבת , מאי 25 2019
דף הבית / הכי טוב בעיר שלנו / עיריית אור יהודה הפעילה קורס "יוזמים עסק"

עיריית אור יהודה הפעילה קורס "יוזמים עסק"

לאחרונה התקיים במרכז קזז לצעירים מפגש הסיום המרגש של קורס "יוזמים עסק" שהופק בשיתוף מעוף שבמשרד הכלכלה והיחידה לקידום עסקים בעירייה.

קורס יוזמים עסק
קורס יוזמים עסק

לאחרונה הגיע לסיומו הקורס הראשון שהופק בשיתוף פעולה של היחידה לקידום עסקים באור יהודה ומעוף שבמשרד הכלכלה, שנועד לתת כלים ליזמים חדשים בתחילת דרכם העסקית.

וואטסאפ אור יהודה

בטקס הסיום שנערך במרכז קזז לצעירים באור יהודה, השתתפו 24 היזמים החדשים, מנהלת היחידה לקידום עסקים בעירייה, אביה דרי ואחראית תחום הכשרות במעוף, פיאולה שעיה. כיבדה בנוכחותה ראש העיר, ליאת שוחט, שהגיעה לברך את בוגרי הקורס ולחלק את התעודות והשי לסיום הקורס.

קורס "יוזמים עסק" שנפתח באור יהודה לפני כשלושה חודשים הופק עבור יזמים חדשים מאור יהודה והאזור במטרה לספק להם כלים מעשיים לקראת פתיחת העסק שלהם.

הסדנאות במהלך הקורס כללו מעטפת שלמה, החל מגיבוש ומיצוב הרעיון, בחינתו בהתאם לשוק ועמידתו בתנאים תחרותיים ועד להקמתו הלכה למעשה; הליכים משפטיים ורגולטוריים, הכרת תהליכים פיננסיים מחייבים, חשיפה לשיטות מכירה ושיווק ייעודיות לפי סוג העסק, ועוד. הקורס ארך 14 מפגשים, וכלל פגישות אישיות של המשתתפים עם המלווה העסקית, עינת גולן, כדי לעקוב אחר ההתקדמות של כל משתתף באופן אישי.

 במפגש הסיום הציג כל משתתף פרזנטציה על העסק המיועד אותו הוא רוצה להקים, וקיבל תגובות מנחות מהמשתתפים והמרצה.

בסיום המפגש בירכה ראש העיר, ליאת שוחט, את המשתתפים: "יזמות היא מנוע כלכלי, חברתי ותרבותי עבור כל עיר. מבחינתי זו הזדמנות עבורנו כעירייה לטפח יזמים חדשים ולסייע להם להקים עסקים באור יהודה בפרט ובבקעת אונו בכלל". כהמשך ישיר לקורס, מעבר להכשרות נוספות, יוכלו המשתתפים לקבל ליווי וסיוע פרטני בהליך הקמת העסק על ידי היחידה לקידום עסקים שבעיריית אור יהודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

השרב הכבד גובה קורבנות בנפש: בן 70 נמצא הערב (ה') מחוסר הכרה ברכב באור יהודה עם סימנים של פגיעת חום. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום ביצעו בו פעולות החייאה - אך נאלצו לקבוע את מותו. חובש רפואת חירום במד"א יובל מזרחי סיפר: "כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 70 יושב מחוסר הכרה ברכב כשהוא סובל מפגיעת חום קשה לאחר שככל הנראה איבד את הכרתו ברכב. חילצנו אותו מהרכב וביצענו בדיקות רפואיות אך הוא היה ללא דופק וללא נשימה ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו

השרב הכבד – בן 77 מיהוד נמצא ללא רוח חיים