יום רביעי , אוקטובר 17 2018
דף הבית / גבעת שמואל / בחירות בגבעת שמואל – קרב צמוד לראשות העיר

בחירות בגבעת שמואל – קרב צמוד לראשות העיר

בסקר הבחירות האינטרנטי הראשון בגבעת שמואל. הצביעו כ 965 גולשים. מתוכם 57.6% בחרו ביוסי ברודני, ראש העיר המכהן. המועמד החדש, לנצ'נר קיבל תמיכה של 42.4% מהגולשים

סקר גבעת שמואל

סקר בחירות 2018 בגבעת שמואל אתר אונו ניוז מפרסם את תוצאות סקר הבחירות הראשון לחודש מרץ 2018 שהתקיים ב48 שעות האחרונות. כזכור, בבחירות הקודמות בשנת 2013 אף מועמד לא העיז להתמודד כנגד ברודני. שעלה לשלטון בשנת 2008 לאחר שגבר על זמיר בן ארי. ברודני סוגר כעת קדנציה שנייה. לפני מספר שבועות , צץ רואה החשבון גל לנצ’נר, בן 38, נשוי + 4, תושב גבעת שמואל. והחל לסחוף אחריו רבים מתושבי גבעת שמואל שחיפשו אלטרנטיבה לברודני.

על פי תוצאות סקר אונו ניוז זוכה לנצ'נר לתמיכה של 42.4% מקולות הגולשים, נתון פתיחה מרשים למי שהיה עד לפני מספר שבועות אלמוני בגבעת שמואל. בסקר הצביעו 965 גולשים, מתוכם 57.6% בחרו ביוסי ברודניבפער של אחוזים בודדים ממנו עם 42.4% מהקולות, נמצא גל לנצ'ר.
אין ספק כי נתוני סקר הבחירות בגבעת שמואל, ייתנו רוח גב למועמדים אחרים אשר יושבים על הגדר.
סקר גבעת שמואל

הסקר ביוזמת אתר החדשות אונו NEWS הוא אינו מדגם מייצג ולא נעשה על ידי חברת סקרים. הסקר לא התבסס על שיטות סטטיסטיות מוכרות ולפיכך אי אפשר להסיק ממנו מסקנות לגבי דפוסי הצבעה או עמדות של הציבור.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

שרית רשתי צילום ; אילן ספירא

שרית רשתי: "מערכת החינוך ביהוד צריכה להיות מהמובילות בארץ "

תפיסתה של רשתי היא: "כל המועמדים בבחירות מדברים על נושא החינוך אך אסור לשכוח שרובם …