יום שבת , מאי 25 2019
דף הבית / חשיפה – סמי הנייס גאי הגיעו לתיכון מיתר בגני תקווה

חשיפה – סמי הנייס גאי הגיעו לתיכון מיתר בגני תקווה

המשטרה הבטיחה להילחם בסוחרי הסמים בטלגראס אך למרות גל המעצרים תלמידי תיכון ממשיכים לרכוש סמים בצורה חופשית עם שליח המגיע עד לחצר בית הספר

התיכון הראשון בגני תקווה

כמה קל להזמין סמים ולקבל אותם עם שליח עד לשער בית הספר, מסתבר כי זאת תופעה שכיחה למדיי. זה קרה בתיכון מקיף יהוד לפני חודשים רבים וגם בתיכון בן צבי, וכעת גם שמו של תיכון מיתר בגני תקווה מצטרף לרשימת התיכונים בהם התלמידים מזמינים סמים דרך אפלקציית הטלגראס, עם שליח עד הבית.

המשטרה מבקשת לגלות ערנות ולדווח למוקד 100 על כל מקרה חשוד. ממשרד החינוך נמסר שבודקים אם התופעה קיימת.

גני תקווה

טלגראס
צילום ארכיון מטלגראס

 

לאחרונה הכריזה המשטרה על מבצע מעצרים כנגד אפלקציית טלגראס, בה ניתן להזמין חופשי סמים, מגראס וחשיש ועד סמים מסוכנים יותר, הנפוץ בקרב בני הנוער הוא הנייס גאי.

בשיחות עם מספר תלמידים בשכבות הבוגרות בתיכון מיתר בגני תקווה, הם מספרים באדישות על התופעה המתרחבת.

ד' (הפרטים המלאים במערכת), תלמיד בתיכון מספר – זה לא משהו חדש, זה התחיל עם כמה ילדים שעשו את זה מסקרנות. והחלו להשתמש בעישון של נייס גאי. בעיקר בסופי שבוע ובמסיבות שיוצאים אליהם. אנחנו לא עושים מזה כזה עניין גדול, לעשן ג'ויינט, זה לא כזה ביג דיל. זה לא שמזריקים כאן סמים. חלק מההורים שלנו גם מעשן או של חברים.

אז מה העניין כאן?, לפעמים אני יודע על תלמידים שהזמינו דרך הטלגראס וזה הגיע עם שליח לבית ספר אפילו. אני לא יודע כמה ילדים מעשנים נייס גאי, אבל זה לא משהו שהולכים לספר לכולם, גם מפחדים מהמשטרה, שלא ייפתחו לנו תיק. מה שבטוח בבית ספר לא יודעים כלום.

א', תלמידה בתיכון מיתר – אני חושבת שסמים קלים צריכים להיות חופשיים לכולם ואני ממש נגד המעצרים של טלגראס, אבל אי אפשר לסגור את זה. במקום שנלך להסתובב בכל מיני מקומות אפלים. מגיע מישהו עד אלינו עם השקית, נותנים לו כסף וזהו, הוא אפילו לא מוריד את הקסדה. אני לא יודעת אם מישהו עישן בתוך בית ספר אבל זה מה לא סיפור, זה קורה במלא תיכונים ובטיולים שנתיים".

ממשרד החינוך סרבו להתייחס לכתבה

ממשטרת ישראל נמסר: ככל שמתקבלת תלונה ו/או מידע, המשטרה פותחת בחקירה במטרה להגיע להגיע לחקר האמת ולהביא את החשודים לדין.
לא נוכל לפרט מעבר לכך, אולם נבקש מהציבור לגלות ערנות ולדווח למוקד 100 ככל שיתעורר חשד כמתואר בפנייתכם.

ממחוז מרכז במשרד החינוך נמסר כי גורמי הפיקוח והצוות החינוכי בודקים את הנושא לטיפול מידי באם קיימת התופעה בבית הספר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

השרב הכבד גובה קורבנות בנפש: בן 70 נמצא הערב (ה') מחוסר הכרה ברכב באור יהודה עם סימנים של פגיעת חום. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום ביצעו בו פעולות החייאה - אך נאלצו לקבוע את מותו. חובש רפואת חירום במד"א יובל מזרחי סיפר: "כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 70 יושב מחוסר הכרה ברכב כשהוא סובל מפגיעת חום קשה לאחר שככל הנראה איבד את הכרתו ברכב. חילצנו אותו מהרכב וביצענו בדיקות רפואיות אך הוא היה ללא דופק וללא נשימה ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו

השרב הכבד – בן 77 מיהוד נמצא ללא רוח חיים