יום רביעי , אוקטובר 17 2018
דף הבית / חדשות אור יהודה / ספורט / כ-500 תלמידים השתתפו במסע האופניים סובב בקעת אונו

כ-500 תלמידים השתתפו במסע האופניים סובב בקעת אונו

הרשויות המקומיות קיימו גם השנה באופן מסורתי את מסע האופניים סובב בקעת אונו בו לקחו חלק מאות מתלמידי האזור ורכבו ביחד לאורך 17 ק"מ

מסע אופניים בקעת אונו

בקעת אונו לבשה את בגדי רכיבה חגיגיים – כבר בשעות הבוקר התכנסו מאות רוכבים בגן קק"ל באור יהודה, וקיבלו בהשאלה אופניים וקסדה. בשעה תשע הזניקה ראש עיריית אור יהודה, עו"ד ליאת שוחט, את המשתתפים. המסע עבר דרך יהוד-מונוסון, סביון, גני תקווה, קריית אונו ושב דרך צומת סביון לאור יהודה, שם התכנסו הרוכבים לטקס סיום חגיגי בהיכל הספורט.

יעלה מקליס וליאת שוחט מסע אופניים בקעת אונו

באופן מסורתי משתנה מקום היציאה של המסע מידי שנה, ובעבר אף יצא מיהוד מונוסון פעמיים, לצד הילדים שרכבו וקידמו אורח חיים ספורטיבי ומודעות לספורט ופעילויות פנאי, רכבה גם השנה, ראש עיריית יהוד-מונוסון, יעלה מקליס לאורך כל המסלול ביחד עם חבר המועצה בני רזניק.
מסע אופניים בקעת אונו

"אני שמחה לראות שגם השנה יש השתתפות ערה של תושבי האזור וילדיהם למסע האופניים, למודעות לפעילויות ספורטיביות עירוניות וקידום תרבות הפנאי באזור. עונג צרוף לשתף מידי שנה פעולה עם רשויות האזור ולהציב בפנינו מטרות משותפות ביניהם גם קידום המעורבות של ילדינו באירועים עירוניים ובאירועי תרבות וספורט בפרט. כל הכבוד לכל הילדים והמשתתפים שלקחו חלק בפעילות המהנה, ונתראה שוב גם בשנה הבאה", מסרה יעלה מקליס ראש עיריית יהוד מונוסון.

יעלה מקליס מסע אופניים בקעת אונו

הרוכבים עברו מסלול של 17 קילומטר כ-500 תלמידים מבקעת אונו רכבו יחד עם תושבים מהאזור עלו על אופניהם והשתתפו במסע שעבר דרך ערי בקעת אונו. המסע מאורגן במסגרת שיתוף פעולה של מחלקות הספורט ברשויות המקומיות באזור ובתמיכה של מינהל הספורט ומשרד החינוך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

פתיחת שנת הלימודים בתיכון מקיף יהוד

הגיעו מים עד נפש – מנהל תיכון יהוד ביטל את הטיולים השנתיים

רק יום אחד אחרי פתיחת שנת הלימודים, מותח מנהל בית הספר קו גבול ברור לתלמידים …