יום חמישי , מאי 23 2019
דף הבית / חדשות חמות / הפנצ'ריות המומלצות בבקעת אונו

הפנצ'ריות המומלצות בבקעת אונו

כמעט כל נהג לוקח בחשבון שיתכנו עיכובים בשעת הנסיעה, בעיקר בשל פקקים אבל קורה שהתפנצ'רתם. מה עושים אז? בדקנו עבורכם באזור קריית אונו, את המקומות שיתקנו עבורכם את הגלגל, בכדי שתוכלו להמשיך ליעד שלכם בבטחה.

הפנצ'ריות המומלצות בבקעת אונו

ממש לא משנה אם קוראים לזה פנצ'ר או תקר, זה מבאס ומתסכל באותה המידה. קורה שהגלגל  מתפנצ'ר אבל ישנם נהגים המתקשים בביצוע המשימה הפשוטה לכאורה של החלפת גלגל. נדרשת מיומנות בסיסית וחשוב לבדוק תמיד, האם הגלגל הרזרבי שלכם כשיר לנסיעה. מתברר שיש פנצ'ריות שאמצעות שיחת טלפון אחת, נפתרת הבעיה. מזמינים את 'יחידת החילוץ' שמסירה הגלגל המפונצ'ר וגם דואגת לתקן ולהרכיב בחזרה.

פנצ'ריית האור 

יש נהגים שדואגים לרכב שלהם, בכל מה שקשור לנראות, ניקיון  או שיהיה הדגם החדיש ביותר, אבל לא תמיד דואגים לכל מה שקשור לבטיחות הנסיעה. אם אתם מעוניינים להימנע מהתפוצצות גלגל, באמצע הנסיעה, שעלול לגרום לתאונה מסוכנת, כדאי שתבדקו תקופתית את תקינות הצמיגים ברכב .

חיפשנו עבורכם מומחה בתיקון פנצ'רים, באזור בקעת  אונו, בכדי לקבל תובנות, מה ניתן לעשות בכדי להגן על הצמיגים ובכך להימנע מתאונות אפשריות. בפנצ'ריית האור, במתחם תחנת הדלק ברחוב אלוף שדה בגבעתיים, (צמודה לפיצה דומינוס ) כבר רכשו ניסיון בתיקון אלפי צמיגים, ויש להם כמה טיפים מעולים לחלוק עם כל הנהגים.

"יש לנו ניסיון רב בתיקון פנצ'רים גם של נהגים תושבי בקעת אונו. הפלוס הגדול אצלנו- אנו לא רק מתקנים צמיגים , אלא  גם בודקים את תקינותם ובמידה והתגלו כבלויים, ניתן לרכוש אצלנו צמיגים מחברות מובילות וידועות, ואנו נתקין אותם מידיית.

מה הפעולות הנדרשות לשמור על אורך מקסימלי של חיי הצמיג?

"אחת לחודש בערך, כדאי ומומלץ לבצע בדיקת  לחץ אויר, ולא למלא אויר כך סתם, בתחנת דלק. את השירות הזה אנו מעניקים כאן בחינם. בתקופת החורף כשהכבישים חלקלקים, יש לבצע בדיקות חורף תקופתיות, ולמי שלא הספיק אפשר גם עתה .

המלצה שלנו – יש להעביר את הצמיגים הקדמיים לאחור, אחרי כל 15 אלף קילומטר, כי הקדמיים עובדים יותר קשה. אם התפנצ'רתם באמצע הנסיעה והחלפתם לגלגל חלופי (ספייר) יש להגיע כמה שיותר אלינו לפנצ'ריית האור , תיקון פנצ'רים בבקעת אונו ולתקן את הפנצ'ר. ברוב הרכבים הגלגל החלופי הוא קטן יותר ואין זה  מומלץ לנסוע עמו למרחקים.

קיים חומר בשם: 'אנטי פנצ'ר' המגיע במיכל קטן כתרסיס. כדאי מאוד לרכוש מראש שיהיה ברכב בשעת תקלה. אנו ממליצים גם לרכוש קומפרסור קטן שבאמצעותו ניתן לנפח מידית אויר בגלגלים. יש לבצע איזון גלגלים ממוחשב בכדי שלא יהיו רעידות בהגה.
יש לזכור- לוקח רק כמה רגעים לתקן פנצ'ר, אבל חוסכים חיים שלמים!
מוזמנים להגיע אלינו לפנצ'ריית האור- תיקון פנצ'רים בבקעת אונו

הפנצ'ריות המומלצות בבקעת אונו

לפרטים:
פנצ'ריית האור, אלוף שדה 15 בתוך תחנת הדלק
טלפון: 054-7856667  
03-5730055
שעות הפעילות: מראשון – חמישי מ- 7:00 עד 17:30
בשישי: מ7:00 עד 15:00

 

צמיגי פרונט יוסף-אור יהודה

צמיגי פרונט יוסף יבוא ושיווק, הינו מתחם רכב ותיק, העוסק בתחומים רבים כמו : יבוא ,מכירה והתקנת צמיגים מהחברות המובילות. בנוסף מתקנים כאן  פנצ'רים- תקרים, עורכים איזון גלגלים ממוחשב המדמה נסיעה.כחלק  משירות סטנדרטי מבצעים כאן בדיקת פרונט ממוחשבת בכל מקרה של החלפת צמיגים .

פנצ'ריות באור יהודה

שירות נוסף-  שירותי חילוץ דרך ושינוע הרכב מהבית/ העבודה וקבלתו לאחר התיקון ממקום האיסוף.

הפנצ'רייה וכיוון פרונט יוסף, נמצאים בתוך מתחם שירות לרכב, הסמוך למשטרת מסובים, על הכביש הראשי המקשר בין צומת סביון לבין צומת מסובים. במקום, חדר המתנה מודרני עם פינת קפה.

לפרטיםדרך לוד 5‏, אור יהודה.

 

פנצ'ריית צמיגי גיורא

כאן מבצעים תיקון ומכירת צמיגים. מבצעים  בנוסף גם שירות חילוץ, במידה וחטפתם פנצ'ר בגלגל ואתם תקועים אי שם בכביש.
על פי חוות הדעת ברשת, מדובר במקום שירותי ועבודה מהירה, במחירים סבירים. הפלוס הגדול- שעות הפתיחה הן עד 19:30.

פנצ'ריות באור יהודה
פנצ'ריות באור יהודה

לפרטים:
היוזמים 13, אור יהודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

השף גולדשטיין

אש אש מדורה – המתכונים של השף גולדשטיין