יום שישי , יולי 19 2019
דף הבית / ההיטקסטים ביהוד דורשים – הסירו את מחסום המשטרה

ההיטקסטים ביהוד דורשים – הסירו את מחסום המשטרה

על כביש 461, בכניסה לאזור התעשייה ביהוד, מוצב מחסום משטרתי בשעות הבוקר והערב. עובדי ההיטק, טוענים כי זמן ההמתנה במחסום ארוך, ומבקשים להסירו

משטרה
צילום ארכיון - פעילות משטרתית

יש כאלה השוכחים כי הם גרים בישראל, במיוחד בישובים הסמוכים לקו התפר. יהוד, מה לעשות, נחשבת המזרחית ביותר בערי גוש דן, מרחק דקות בודדות מכביש 6, אחד ממסלולי הבריחה של גנבי הרכב והרכוש לשטחי הרשות הפלשתינית.

הסרת מחסום ביהוד
צילום מתוך עצומת עובדי ההיטק ביהוד

מזה שנים, מוצבים שוטרי משטרת מסובים במחסום ארעי, בשעות הבוקר המוקדמות ובמחסומי אזעקה, כאשר יש מידע על אירוע פלילי או בטחוני, על כביש 461 שהוא ציר ראשי לעבר שדה התעופה וכביש 40 ולכיוון כביש 6.

לאחרונה החלו מספר עובדים באזור התעשייה ביהוד להקים קול צעקה כנגד השוטרים המבצעים עבודתם בימי החורף הקשים ובחמסינים הלוהטים של הקיץ, בודקים רכבים חשודים. לעובדי ההיטק שממתינים דקות ארוכות בפקק הנוצר בעקבות בדיקת השוטרים נמאס. והם דורשים מהמשטרה לבטל את המחסום, מאחר והוא מטרד שיוצר עיכובים בהגעה למשרד.

גורמים במשטרת מסובים, ציינו, מאז פניית העובדים פעלו במשטרה לאזן בין פעילות המחסום לשעות השיא בכבישים וכי מיותר לציין את הצורך של מחסומי דרכים על צירים ראשיים ואת החשיבות הביטחונית שלהם.

בבדיקה דרך אפלקציית וויז נמצא שיש עיכוב של חמש דקות, כאשר מוצב המחסום.

עד כה חתמו 84 אזרחים על העצומה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

שריפה ברמת פנקס

המשטרה חוקרת – מי הצית את השדה ברמת פנקס