יום שישי , מאי 24 2019
דף הבית / חדשות חמות / עיריית יהוד מונוסון מצדיעה לשיטור העירוני

עיריית יהוד מונוסון מצדיעה לשיטור העירוני

השבוע התכנסו בלשכת ראש העיר יהוד-מונוסון שוטרי ופקחי השיטור העירוני ביהוד-מונוסון לשם קבלת אותות הוקרה מראש העיר וממפקד תחנת מסובים במשטרת ישראל סנ"צ אלי פינטו

שיטור עירוני יהוד מונוסון

ההוקרה עבור השוטרים והפקחים התקיים אחרי שרשרת אירועים בעיר בהם פעלו אנשי השיטור העירוני במקצועיות ובמסירות למען ביטחון התושבים והביאו לסיום האירועים.

בין האירועים בהם לקחו חלק אנשי השיטור העירוני ועל תפעולם קיבלו תעודות הוקרה: גניבת רכב שהסתיימה בתפיסת החדשות ומעצרו, פריצה לדירה שהסתיימה גם היא בתפיסת החשוד ומעצרו והתפרצות לכלי רכב שהסתיימה אף היא תפיסת החשוד ושליחתו למעצר.

שיטור עירוני יהוד מונוסון

 יעלה מקליס, ראש העיר יהוד-מונוסון בירכה את השוטרים וציינה כי: "אני מברכת את צוותי השיטור העירוני היקרים שלנו על טיפולם במפגעים ובמטרדים בעיר בכל תחומי החיים, בכל מקום ובכל זמן. השוטרים והפקחים שלנו ראויים למלוא הערכה על עבודה מקצועית מסביב לשעון והכל לטובת הסדר הציבורי ותושבי העיר. אנו רואים בשיפור ובשדרוג השירות לתושב וכן בשמירה על בטיחות התושבים ערך ראשון במעלה ועל כן פעולות אלו שמבוצעות ראויות לכל שבח. תודה למשטרת ישראל ולתחנת מסובים בפרט על שיתוף פעולה יוצא מן הכלל".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

השרב הכבד גובה קורבנות בנפש: בן 70 נמצא הערב (ה') מחוסר הכרה ברכב באור יהודה עם סימנים של פגיעת חום. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום ביצעו בו פעולות החייאה - אך נאלצו לקבוע את מותו. חובש רפואת חירום במד"א יובל מזרחי סיפר: "כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 70 יושב מחוסר הכרה ברכב כשהוא סובל מפגיעת חום קשה לאחר שככל הנראה איבד את הכרתו ברכב. חילצנו אותו מהרכב וביצענו בדיקות רפואיות אך הוא היה ללא דופק וללא נשימה ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו

השרב הכבד – בן 77 מיהוד נמצא ללא רוח חיים