יום שבת , מאי 25 2019
דף הבית / מבצע אכיפה לאופנועים בקריית אונו

מבצע אכיפה לאופנועים בקריית אונו

במבצע שהתקיים השבוע בקריית אונו , נבדקו אופנועים  ע"י ניידת של משרד התחבורה במסגרת שיתוף פעולה עם הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, השיטור העירוני  והמטה העירוני לבטיחות בדרכים  של עיריית קריית אונו

מבצע הסברה ואכיפה לאופנועים בקרית אונו

מבצע אכיפה לאופנועים בקריית אונו – במהלך הפעילות נבדקו אופנועים רבים מהם –  7% הורדו מהכביש בגין ליקויים חמורים ורישיונם נפסל עד לביצוע טסט במכון הרישוי, בכ- 30%  מהאופנועים נמצאו ליקויים המחייבים את בעלי האופנועים לתקנם ו- 71% מהאופנועים נמצאו תקינים לחלוטין. הליקויים העיקריים שנמצאו : ידיות בלמים לא תקינות, בלמים לא תקינים, צמיגים תקולים, נהיגה ללא רישיון , נהיגה ללא טסט ועוד.

המבצע נערך ברח'  שלמה המלך וכלל בדיקה מקיפה לתקינות  אופנועים ע"י צוות בוחני אופנועים מטעם משרד התחבורה ושוטרים מהשיטור העירוני רס"ב אילן מזרחי ,רס"מ אולג ליפשיץ והפקח ליאור רותם . במהלך המבצע  חולקו לנהגים  "חם צוואר", מחזיקי מפתחות וחומרי הסברה בנושא  רכיבה בטוחה על אופנועים.

אפרת מועלם מנהלת המטה לבטיחות בדרכים: "שיתוף הפעולה בין כל הגורמים מביא להעלאת הבטיחות  בדרכים ברחבי העיר. יש לדאוג לנסיעה עם אופנוע תקין כדי לשמור על בטיחות  רוכבי האופנועים ומשתמשי הדרך וזאת על מנת למגר את תאונות הדרכים בהם מעורבים אופנועים. ברצוני להודות למשרד התחבורה, לרשות הלאומית לבטיחות בדרכים  ולשיטור העירוני על שיתוף הפעולה ."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

השרב הכבד גובה קורבנות בנפש: בן 70 נמצא הערב (ה') מחוסר הכרה ברכב באור יהודה עם סימנים של פגיעת חום. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום ביצעו בו פעולות החייאה - אך נאלצו לקבוע את מותו. חובש רפואת חירום במד"א יובל מזרחי סיפר: "כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 70 יושב מחוסר הכרה ברכב כשהוא סובל מפגיעת חום קשה לאחר שככל הנראה איבד את הכרתו ברכב. חילצנו אותו מהרכב וביצענו בדיקות רפואיות אך הוא היה ללא דופק וללא נשימה ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו

השרב הכבד – בן 77 מיהוד נמצא ללא רוח חיים