יום שבת , מאי 25 2019
דף הבית / ערב חג הפסח – משטרת מסובים נערכת בכוחות מתוגברים

ערב חג הפסח – משטרת מסובים נערכת בכוחות מתוגברים

משטרת מסובים סיימה את היערכותה המבצעית לקראת חג הפסח. לצד שמירה על בטחון הציבור, תגביר המשטרה את המבצעים נגד נהגים ששתו אלכוהול ועלו לכביש והגברת האכיפה הסמויה והגלויה נגד פורצים.

שוטרים

שוטרי ובלשי משטרת מסובים בפיקודו של סנ"צ אלי פינטו סיימו את ההערכות לקראת חג הפסח ברחבי בקעת אונו. המשטרה תתגבר מחסומים בכניסות לערים, תפעיל מערכים סמויים לאיתור חשודים המסתובבים בשכונות, כל זאת כדי למקסם את ההגנה על שלום בציבור.

כמדי חג, נערכת המשטרה בכוחות גדולים, סביב הערים בכדי להבטיח את שלום הציבור שיושב לשולחן החג או יוצא לטיולים. רב פקד מיכאל כשר, קצין המבצעים של תחנת מסובים, בראיון לאתר אונו ניוז עם ההמלצות של המשטרה כיצד לעבור את החג בשלום.

משטרה. דוברות המשטרה

רב פקד כשר – "ראשית אני רוצה לברך את תושבי בקעת אונו בחג פסח כשר ושמח. שוטרי משטרת ישראל  ערוכים ופרושים לאורך כל ימי החג במתכונת מתוגברת כדי להגיב כמה שיותר מהר לכל קריאה מאזרחים. אך חשוב להדגיש מספר נקודות שכל אזרח יכול לקחת על עצמו בכדי לשמור על בטחונו ורכושו.

רעש ומוסיקה בימי החג – על פי החוק, ניתן להשמיע מוסיקה עד השעה 23 גם בגינות ציבוריות. בימי שישי וחג עד השעה 24. אזרחים המזהים חריגה יכולים להתקשר למוקד 106 העירוני או למשטרת ישראל.

איתור נהגים שיכורים – המשטרה תבצע לאורך ימי החג ובדגש על ערב החג, ביקורות בכניסות והיציאות מהערים לאיתור נהגים שעלו על הכביש אחרי ששתו אלכוהול כמו כן יערכו בדיקות לגילוי סמים. המשטרה מבקשת מהנהגים לגלות אחריות ולשמור על החוק ולא לנהוג תחת השפעת אלכוהול.

מניעת פריצות בבתים – משפחות רבות יוצאות להתארח בבתים אחרים או טסים לחו"ל. כדי למנוע פריצות לנכסים ממליצה המשטרה. לא לשתף ברשתות החברתיות לפני שטסים לחו"ל, להשאיר אור דולק בדירה, לאסוף את הדואר, לא להשאיר מפתחות במקומות מסתור מחוץ לדלת.

אופנים חשמליים – ילדים ובני נוער שנמצאים בחופשה, המשטרה מסכירה כי הנסיעה על אופניים חשמליים מותרת מגיל 16 ורק על הכביש. ילדים שיתפסו נוהגים בניגוד להנחיות יכולים להיקנס.

רב פקד כשר – שוטרי משטרת ישראל נמצאים 24 שעות בכל ימות השנה למען האזרחים. אך חשוב לא פחות, שיתוף הפעולה של האזרחים כאשר נתקלים במשהו חשוד ולא תקין לדווח למוקד 100

משטרה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

השרב הכבד גובה קורבנות בנפש: בן 70 נמצא הערב (ה') מחוסר הכרה ברכב באור יהודה עם סימנים של פגיעת חום. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום ביצעו בו פעולות החייאה - אך נאלצו לקבוע את מותו. חובש רפואת חירום במד"א יובל מזרחי סיפר: "כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 70 יושב מחוסר הכרה ברכב כשהוא סובל מפגיעת חום קשה לאחר שככל הנראה איבד את הכרתו ברכב. חילצנו אותו מהרכב וביצענו בדיקות רפואיות אך הוא היה ללא דופק וללא נשימה ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו

השרב הכבד – בן 77 מיהוד נמצא ללא רוח חיים