יום שישי , אוגוסט 17 2018
דף הבית / חדשות אור יהודה / חינוך / חניכי הצופים חגגו בפסטישבט המסורתי

חניכי הצופים חגגו בפסטישבט המסורתי


בשבוע שעבר קיים שבט הצופים "יהודה" באור יהודה את המופע השבטי שלו – "פסטישבט יהודה" תחת הנושא של דיסני במעמד ראש העיר, עו"ד ליאת שוחט

חניכי הצופים חגגו בפסטישבט המסורתי

בשבוע שעבר קיים שבט הצופים "יהודה" באור יהודה את המופע השבטי שלו – "פסטישבט יהודה" תחת הנושא של דיסני במעמד ראש העיר, עו"ד ליאת שוחט, וסגנה ויו"ר הנהלת המתנ"ס, אפי גוטמן. במהלך החודש האחרון התאמנו ועבדו השכבה הבוגרת והחניכים כדי להוציא את הפרויקט לדרך.

במהלך המופע עלו כל חניכי השבט להופיע, לשיר ולרקוד בפני ההורים והקהל בהיכל הספורט בעיר. ההורים שהגיעו לאירוע צפו במופע מרהיב שהבליט את הכישרון של החניכים. ההופעות נבחנו על פי מספר קטגוריות, כגון ריקוד, שיר, מעורבות חניכים, חביב הקהל, תלבושות ותפאורה.

ראש העיר, ליאת שוחט, ציינה בנאומה: "לשמחתי הרבה, תנועת הצופים מוכיחה את עצמה משנה לשנה כמי שבוגריה הופכים להיות הפנים של העיר שלנו, ובעיקר כמי שאחוזי הגיוס המשמעותי לצה"ל הם גבוהים במיוחד. הערכים שעליהם מושתתת התנועה הם אלו שאני מחזקת מדי יום בתפקיד. תמשיכו לעודד את הגיוס לצה"ל, במיוחד בימים אלו שבהם אנחנו גם שומעים קולות אחרים. תמשיכו לייצג אותנו בכבוד ותזכרו שהכול מתחיל בכם".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

בית הספר אור מנחם

מדוע נוטשים את בית הספר הדתי באור יהודה?

שנת הלימודים הקרובה בפתח, אולם בבית ספר אחד באור יהודה, המצב לא שקט.  טענות קשות …