יום שלישי , יולי 23 2019
דף הבית / יום אימוץ לכלבים: חבר חדש לחיים

יום אימוץ לכלבים: חבר חדש לחיים

יוזמה יוצאת דופן, של ילדה רק בת 10.5 יהלי גיטמול מבני עטרות,המארגנת יום לאימוץ כלבים. ביום שישי הקרוב (10.11), ברחבת הצרכנייה במושב בני עטרות. האירוע יתקיים בין השעות: 10:00 -14:00

יום אימוץ

למרות גילה הצעיר, יהלי כבר לומדת, זו שנה שנייה, אילוף כלבים, במרכז 'חיבוק חי' ביהוד. היא מגדלת את הכלבה ג'וי והחתולה חאליסי, שלעיתים גם ישנים עימה, ובנוסף, מתחזקת פינת חי במרפסת ובה שלושה ארנבונים. יהלי מחבבת במיוחד כלב מסוג דני ענק, ומספיקה גם להתנדב בחוות רכיבה בגני יהודה. לא מכבר, אספה גם תרומות כדי לחסן כלב של פועלים בישוב, שלא ממש ידעו שנדרשים חיסונים לכלבים.
איך עלה לך הרעיון ליזום יום אימוץ?
"אני אוהבת בעלי חיים, מאז ומתמיד. אני חושבת שכמו שהכלבה שלי השיגה בית, כך מגיע לכל כלב
. ראיתי סרטון ביו טיוב, על מישהו בשם גבע צין, שיש לו כלבייה, והוא מעוניין להגיע למקומות, ולערוך ימי אימוץ. אמא שלי יצרה עמו קשר וקבענו ליום שישי הקרוב".

את מי הזמנת ?
"את כל המשפחה, חברים, ואנשים שאני מכירה, שמבקשים לאמץ כלבים".
"בעלי החיים מתמגנטים אליה", כך אומרת מיכל, אמה של יהלי ומוסיפה: "אם היא שומעת על מישהו שמבקש לאמץ כלב, היא מחפשת עבורו כלבים לאימוץ ברחבי הרשת ושולחת לו קישורים של הכלבים לאימוץ. יהלי ביקשה את עזרתי לקראת יום האימוץ. התקשרתי לבעלי הכלבייה, והתברר כי הוא מגיע לכל מקום שמזמינים אותו, אפילו אם יאמצו רק כלב אחד… השבוע יהלי כבר הכינה פתקי תודה צבעונים, למי שיאמץ כלב ביום האימוץ, ועליהם רשמה בין היתר: 'קיבלת חבר לחיים'. החברים של יהלי נתרמים לעזרתה ויקימו דוכני לימונדה ועוגיות, ביום האימוץ והכספים שייאספו מיועדים לעמותות להצלת כלבים.

האם האימוץ כרוך בתשלום?
"גבע צין גובה דמי שיאמץ כלב דמי רצינות, בסכום של 550 שקלים, הכוללים חיסונים, עיקור/ סירוס ושבב".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אקדח שנתפס אצל עבריין מאור יהודה

כתב אישום נגד העבריין מאור יהודה