יום שישי , אוגוסט 17 2018

מסורסים

במסגרת עבודת השירותים הווטרינריים גוש דן באור יהודה, טופלו למעלה מ-600 פניות בגין מטרדים של בעלי חיים, עוקרו/סורסו 73 חתולי רחוב ונלכדו 71 כלבים משוטטים. כל הנתונים לפניכם

cat-1508613_960_720

השירותים הווטרינריים של גוש דן העביר לאחרונה את סיכום הפעילות שלו בשנה החולפת (2016) באור יהודה, כאשר מרבית הפעולות של האיגוד בעיר עסקו בפיקוח על בעלי חיים. על פי הנתונים, במהלך השנה הזו התקבלו 627 פניות מהציבור בגין מטרדי בעלי חיים. כמו כן, התקבלו 73 פניות בנוגע לתיאום עיקור ו/או סירוס של חתולי רחוב, חוסנו 837 כלבים בחיסון נגד כלבת, נלכדו 71 כלבים משוטטים, ניתנו 13 אזהרות לבעלי כלבים, הוסגרו תשעה כלבים בגין נשיכה, בוצעו 663 פעולות אכיפה וסיורים לטיפול בשוטטות כלבים וכן נלכדו 360 חתולים שטופלו.

פעילות נוספת של האיגוד בראשות ד"ר משה רפלוביץ', הווטרינר המחוזי, היא בתחום הפיקוח על מכירת מזון מן החי. במהלך השנה החולפת נערכו 70 ביקורות בעסקים למכירת מזון מן החי, כאשר נבדקו אלפי קילוגרמים של מוצרי מזון ששווקו אל העסקים בעיר.

תפיסת בשר אור יהודה
נערכו חמישה מבצעי אכיפה בשיתוף השיטור העירוני ומחלקת הפיקוח, נתפסו עשרה ספקים של מזון ששיווקו מוצרים אל העסקים בניגוד לחוק, נתפסו והושמדו 460 ביצים שהוחתמו בחותמות מזויפות, ניתנו 3 המלצות לצו סגירה של עסקים שהיוו סכנה לבריאות הציבור ונערכו עשרה שימועים לבעלי עסקים.
תפיסת בשר אור יהודה

ראש העיר, ליאת שוחט, מציינת: "שיתוף הפעולה עם השירותים הווטרינריים מוכיח את עצמו ככזה שמסייע לנו לשפר את איכות החיים של תושבינו. בהזדמנות הזו, אני קוראת לתושבים שנתקלים בתופעות שמצריכות התערבות מצד גורם חיצוני לטיפול במפגעים שונים בתחום החי, ליצור קשר עם המוקד העירוני והשירותים הווטרינריים לקבל את הסיוע הדרוש".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

הקבב של גולדשטיין

"תחשבו קבב" – פותחים את עונת החגים עם המתכון של גולדשטיין

אני בטוח שלא פעם חלקכם עשו או עושים קבב ואני בטוח שלא פעם התוצאות לא …