יום שני , אוגוסט 20 2018
דף הבית / נפתח מועדון המוסיקה "משלוק" ע"ש תומר בן עזרי

נפתח מועדון המוסיקה "משלוק" ע"ש תומר בן עזרי

"משלוק" הוא מועדון הנוער השלישי שנפתח בשנה האחרונה לבני הנוער ביהוד מונוסון. 'משלוק' - מועדון מוזיקה ע״ש תומר בן עזרי, מועדון שנבנה על ידי תושבים ואנשי קהילה לזכרו של תומר, מוסקאי צעיר וצייר מחונן, תושב נווה מונוסון שנפטר ממחלה

IMG-20170915-WA0030

בסדרת מופעי מוזיקה, נפתח בסוף השבוע האחרון, במונוסון, מועדון המוזיקה 'משלוק' לזכרו של תומר בן עזרי,בעזרת הוריו, איה ואושר, פעילים וחברים, הוקם מועדון המוסיקה לנוער. תומר, אשר היה מדריך נוער בעיר נפטר לפני חודשים ספורים בשל בעיה בריאותית ולא הצליח לראות את חלומו מתממש.

במועדון חדר עריכה והקלטה וחדר הופעות, המקום מאובזר במערכת תופים, גיטרות ואבזור ברמה הגבוהה ביותר—הכל בזכות גיוס מתרומות ומתמיכת העירייה. במועדון אף נתלו תמונות אקוסטיות עם ציורים שתומר צייר.

מוטי חבר, שפועל למען בני הנוער בעיר הוא שיזם יחד עם ועד מינהלת הרובע במונוסון את הקמת מועדון המוסיקה לאחר שקיבל מראש העיר, יעלה מקליס את ברכתה. יחד איתו עבדו בני גרעין אנ"ת, שבט מכבים מונוסון, חברים מהבית, חברים מבר האנדמן הורים מתנדבים מהקהילה ומחלקת הנוער העירונית בניהולה של יעל לוי.

בסוף השבוע האחרון נפתח מועדון "משלוק" בסדרת אירועים שהם סמל לרוח ההתנדבות, לקהילה במיטבה, למימוש חזונו של תומר ולמען בני הנוער בעיר שיוכלו מעתה לבטא את עצמם באמצעות המוסיקה. באירוע הפתיחה הופיעו שלומי שבן, רועי כפרי וקו 36 והרכבים ותיקים וחדשים ומאות פעילים ובני נוער. במהלך כל השבת התקיימו מגוון סדנאות פיתוח קול, תיפוף, נגינה על מחשב ועוד…

צילומים: רגב כלף, גדי וקסלר, דור טחן, טלי שקרצי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מתחם בן יהודה

ממשיכים בכל המרץ – השכונה החדשה של קריית אונו

אמש (ראשון) התכנסו ברחוב בר יהודה במרכז העיר קרית אונו מאות דיירים נרגשים ובני משפחותיהם …