יום שבת , מאי 25 2019
דף הבית / טענות לקיפוח התלמידים בבי"ס סעדיה גאון

טענות לקיפוח התלמידים בבי"ס סעדיה גאון

הורים לילדים בבית הספר סעדיה גאון טוענים כי העירייה מזניחה את נושא התנאים לילדיהם. העירייה בתגובה: "צר לנו שההורים לא מספקים תמונה מלאה".

בית ספר סעדיה גאון
לפני כחודש חגג בית הספר היסודי סעדיה גאון באור יהודה 70 שנה, אך נדמה כי זקנתו מביישת את נעוריו. מזה שנים קובלים הורים בבית ספר על הזנחה וחוסר טיפול, וכעת הנושא מובא לפתחה של העירייה.


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות אור יהודה  – להצטרפות


עוזי אהרון, חבר האופוזיציה, הגיש הצעה לסדר בישיבת המועצה הקרובה לשיפוץ ופיתוח בית הספר. "אנו דורשים כי יוגש אומדן לשיפוץ ביה"ס – הכיתות, הלובי, החצר והמעטפת, להשוות את רמתו הפיסית של המבנה לבתי הספר שיזף וסביונים. אין כל סיבה שתחזוקת ביה"ס תהיה ברמה פחותה מבתי ספר אחרים", הדגיש אהרון.
בנוסף, הנהגת הורי בי"ס גאון פרסמו פוסט נוקב ברשת, בו הם טוענים כי קיבלו קראוון במקום כיתת לימוד הממוקם בשטח החצר וכי הילדים נאלצים לצאת בגשם כדי להגיע לשירותים במבנה בית הספר.
 
תגובת עיריית אור יהודה: "העירייה משקיעה משאבים רבים בכל מוסדות החינוך בעיר, לרבות בבית ספר סעדיה גאון, הן בתוכניות פדגוגיות חדשניות והן בשדרוג המבנים הפיזיים.
אחרי עשרות שנים שבהן בית הספר הוזנח ולא טופל כראוי, ביצעה העירייה בשלוש השנים האחרונות פרויקטים רבים בבית הספר, כגון הקמת מרחב למידה חדש, הקמת מגרש קט-רגל חדש, שדרוג ושיפוץ של הספריה, שיפוצים מדי קיץ בשלוש השנים האחרונות שכללו בין השאר החלפת מזגנים, שדרוג מבני השירותים, ועוד.
בנוסף, העירייה שמה דגש על נושאים חשובים כגון הנגשה ובטיחות, שהם לא פחות חשובים. עיריית אור יהודה תקדם גם בקיץ הקרוב שיפוצי קיץ במוסדות החינוך בעיר, בהם בית ספר סעדיה גאון שאמור לקבל דגש מיוחד, כפי שעודכנו ההורים לא מכבר בפגישות עם הנהלת העיר.
באשר להקמת ארבעת הגנים, צר לנו שההורים המצוטטים בידיעה לא מספקים את התמונה המלאה בפני העיתון ולא מציינים כי בעקבות המהלך יתפנו מרחבים אחרים בבית הספר ששימשו עד היום ככיתות גן לא תקניות וכעת יותאמו לצורכי בית הספר, ולצורכיו בלבד. העירייה תמשיך לפעול בהתאם לנקודת מבט עירונית רחבה ובהתאם לכך תקדם את תוכנית השיפוצים הקרובה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

השרב הכבד גובה קורבנות בנפש: בן 70 נמצא הערב (ה') מחוסר הכרה ברכב באור יהודה עם סימנים של פגיעת חום. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום ביצעו בו פעולות החייאה - אך נאלצו לקבוע את מותו. חובש רפואת חירום במד"א יובל מזרחי סיפר: "כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 70 יושב מחוסר הכרה ברכב כשהוא סובל מפגיעת חום קשה לאחר שככל הנראה איבד את הכרתו ברכב. חילצנו אותו מהרכב וביצענו בדיקות רפואיות אך הוא היה ללא דופק וללא נשימה ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו

השרב הכבד – בן 77 מיהוד נמצא ללא רוח חיים