יום שלישי , פברואר 20 2018
דף הבית / חדשות קריית אונו / קריית אונו – נתפסו משליכי פסולת בניה

קריית אונו – נתפסו משליכי פסולת בניה

בתום שבועות של חקריה סמוייה של אנשי הפיקוח העירוני כנגד משליכי פסולת בניין ברחבי העיר. פקחי העירייה הציבו מצלמות ואמצעי מעקב אחר עבריינים הבאים להשליך פסולת ברחבי העיר

תפיסת משאית בקריית אונו

מחלקת הפיקוח העירוני בעיריית קריית אונו הצליחה לאתר בשבוע שעבר נהג משאית סמיטריילר אשר השליך פסולת בנייה בשטח פתוח בפאתי העיר, סמוך למבני מגורים. נהג המשאית פרק את תכולתה בשטח אשר נוקה רק לאחרונה והוכשר  כמגרש חנייה פתוח לתושבי העיר.

לכתבות נוספות – 
קריית אונו – מערכת דיגיטלית חדשנית לפניות בנושאי חינוך
החלה הבנייה של אגף השירותים החברתיים בקריית אונו
תפיסת העבריין הושגה בשילוב של תצפיות, סיורים, מצלמות ואמצעים אלקטרונים נוספים אשר הוצבו במקום על יד צוות מחלקת התברואה ומחלקת הפיקוח העירונית. האזור שהיה בשנים האחרונות יעד מועדף למשליכי פסולת בניה באופן בלתי חוקי ישמר מעתה נקי. הנהג בא על עונשו וקיבל קנס כבד של אלפי שקלים, ובנוסף לכך אולצה החברה האחראית לנקות את השטח על חשבונה.

משאית פורקת פסולת בניין בקריית אונו

יצויין כי המשרד להגנת הסביבה הגדיר את השלכת פסולת הבניין כאחד ממפגעי הסביבה הקשים במדינת ישראל. לא מעט קבלנים מדרג שיפוצניק קטן ועד חברות גדולות  פועלים בדרך לא חוקית ומתחמקים מהעברת פסולת הבניין לאתרי הטמנה מאושרים. במקום זאת הם משליכים בסתר פסולת בנייה בשטחים פתוחים ואתרי טבע וכן במכולות גזם ברחובות הערים. פסולת בנייה גורמת נזק רב וקיים קושי רב לפנותה ולכן המדיניות הלאומית הינה הגברת הענישה והאכיפה על משליכי פסולת הבנייה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

הרב יוסי מזרחי ביהוד

סערת המחזיר בתשובה ביהוד ואור יהודה

הסערה סביב ביקורו בבית כנסת ביהוד של המחזיר בתשובה, הרב יוסי מזרחי , לא תמה. …