יום שבת , מאי 25 2019
דף הבית / הכי טוב בעיר שלנו / 4 תלמידים ממועדונית "קדימה צעירים" יצאו למשלחת בצרפת

4 תלמידים ממועדונית "קדימה צעירים" יצאו למשלחת בצרפת

הארבעה, תלמידי בית ספר סעדיה גאון, השתתפו במשלחת "קולו של הילד" שהוקדשה לזכויות הילד ועסקה בשיתוף נושאים מעולם האומנות, התרבות והספורט במטרה לקדם ערכים של סבלנות, קבלת האחר ומניעת אלימות.

משלחת

ארבעה תלמידים מאור יהודה חזרו בשבוע שעבר ממשלחת מיוחדת לצרפת "קולו של הילד". מדובר במחנה שבמסגרתו מגיעים ילדים בגילאי 11-12 ממדינות שונות בעולם במטרה ללמוד ולקדם נושאים משותפים בנושא "זכויות הילדי". ארבעת התלמידים לומדים בכיתה ה' בבית ספר סעדיה גאון הפועלים במסגרת מועדונית "קדימה צעירים". את המשלחת הובילה הילה קוטלר, מנהלת בית הנוער.

משלחת

וואטסאפ אור יהודה 

השנה במלאת 30 שנה לאמנת האו"ם לזכויות הילד, הוקדש המחנה לנושא זכויות הילד, ובמהלכו פיתחו המשתתפים פעילויות ייחודיות שהילדים המשתתפים התבקשו להנחיל לחבריהם בארצם. מטרת המשלחת היא לחלוק ולשתף נושאים של אומנות, תרבות וספורט בין ילדים מתרבויות שונות ובאופן הזה לקדם שיחות תרבותיות, ערכים של סבלנות, קבלת האחר, כבוד עצמי וכבוד לאחר, מניעת אלימות ומאבק בגזענות ודעות קדומות.

משלחת

חשוב לציין שהיוזמה לצרף נציגות של מדינת ישראל למשלחת השנה הינה יוזמה של השותף הצרפתי של הקהילה היהודית עם הארגון, ז'אן ז'אק לוי שליווה את המשלחת בכל התהליך והיה נוכח עם הילדים בצרפת. המשלחת יצאה בהובלת הילה קוטלר ובשיתוף פעולה עם מנהלת אגף החינוך, דלילה אשכנזי, מנהלת ביה"ס היסודי ממ"ד סעדיה גאון, ענת ברקוביץ', המפקחת על ביה"ס דרורית כהן, קב"ט מוסדות החינוך פיני לנג ו"עמותת לשובע".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

השרב הכבד גובה קורבנות בנפש: בן 70 נמצא הערב (ה') מחוסר הכרה ברכב באור יהודה עם סימנים של פגיעת חום. פרמדיקים של מד"א שהוזעקו למקום ביצעו בו פעולות החייאה - אך נאלצו לקבוע את מותו. חובש רפואת חירום במד"א יובל מזרחי סיפר: "כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 70 יושב מחוסר הכרה ברכב כשהוא סובל מפגיעת חום קשה לאחר שככל הנראה איבד את הכרתו ברכב. חילצנו אותו מהרכב וביצענו בדיקות רפואיות אך הוא היה ללא דופק וללא נשימה ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו

השרב הכבד – בן 77 מיהוד נמצא ללא רוח חיים