יום שישי , אוגוסט 17 2018
דף הבית / חדשות חמות / תקציב נוסף לצופים בגני תקווה

תקציב נוסף לצופים בגני תקווה

ראש המועצה, ליזי דלריצה הגיעה למחנה הקיץ של הצופים וחילקה 600 קרטיבים לחניכים הנרגשים. בהמשך התחייבה כי תוסיף תקציב מיוחד לצופים ושני גני ילדים יהפכו להיות חלק מפעילות הצופים

צופים גני תקווה

600 חניכי הצופים שנמצאים במחנה הקיץ המסורתי היער עופר, התרגשו לקבל את משלחת עובדי המועצה שהגיעו עם קרטיבים בימי הקיץ החמים, ליזי דלריצ'ה, ראש מועצת גני תקווה, ברכה את "שבט גנים"  ושמה  בדבריה דגש על הפעילות החינוכית הערכית והחשובה שמתקיימת בשבט לאורך השנים ועל הנוער הנפלא שצומח וגדל בשבט. בתוך כך, הכריזה על הקצאת תקציב מיוחד ומשמעותי לשיפוץ והרחבת המבנים והתשתיות של השבט, לאור הגידול המרשים במספר החניכים (920 חניכים) בשנים האחרונות.
צופים גני תקווה

בנוסף התחייבה ראש המועצה, כי השבט מקבל את מבני גני הילדים "רותם" ו"רימון" במתחם רביבים הישן. במבנה יש 2 כיתות גן עם חצר אחת גדולה, 2 מטבחונים, משרד וירידה למקלט מאוד גדול מרופד עם מזרונים המתאים גם לפעילויות ספורט. "בגאווה גדולה אני מקצה תקציב נוסף להעצמת פעילות הצופים וביסוסה כגורם מוביל בעשייה חינוכית וערכית בישוב. לשמחתי הרבה מספר החניכים רק עולה משנה לשנה", מסרה ראש המועצה, ליזי דלריצ'ה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

הקבב של גולדשטיין

"תחשבו קבב" – פותחים את עונת החגים עם המתכון של גולדשטיין

אני בטוח שלא פעם חלקכם עשו או עושים קבב ואני בטוח שלא פעם התוצאות לא …