יום רביעי , אוקטובר 23 2019
דף הבית / הכי טוב בעיר שלנו / ערב שירי לוחמים עם טל סונדק, מיטל טרבלסי ועידן יניב

ערב שירי לוחמים עם טל סונדק, מיטל טרבלסי ועידן יניב

השלושה ביצעו את מיטב הקלאסיקות והשירים שמלווים אותנו שנכתבו על ידי משפחת השכול. ימית קרקוקלי, סגנית ראש העיר, אמרה בפתח האירוע: "השירים הללו הם המזכרת שלנו מבנינו. זו הדרך שלנו לזכור ולא לשכוח".
.

טל סונדק, מיטל טרבלסי ועידן יניב
טל סונדק, מיטל טרבלסי ועידן יניב

בסוף השבוע האחרון נערך בהיכל התרבות ערב שירי לוחמים המקדם את יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ונפגעי פעולות האיבה. באירוע המרגש השתתפו ראש העיר, ליאת שוחט, סגניה, חברי מועצת העיר ותושבים. בפתיחת האירוע נאמה סגנית ראש העיר, ימית קרקוקלי, ואמרה: "השכול לא פוסח על אף אחד מאיתנו.

וואטסאפ אור יהודה

מיטל טרבלסי
טל סונדק, מיטל טרבלסי ועידן יניב

אין כמעט משפחה בישראל שהשכול האכזר מדלג מעליה. בערב הזה אנו נזכרים בשירים שמביאים את סיפורם הכואב של בנינו הנוגע בהיסטוריה המדממת של הארץ שלנו. זו המזכרת שלנו מהם, זו הדרך שלנו לזכור ולא לשכוח. רק כך נוכל לדאוג שזכרם יינצר בלבבות כולנו לעולמים". 

במרכזו של הערב הופיעו הזמרים טל סונדק, מיטל טרבלסי ועידן יניב, ובמהלכו הופיעה מצגת עם מילות השירים. הערב יוחד לשירי הארץ ולמחשבות שכתבה משפחת השכול, כשבין השירים שבוצעו היו החול יזכור, הן אפשר, נחמה, כהלב בוכה, החיטה צומחת שוב, רב חובל, שמיים, עוד לא תמו כל פלאייך, שיר למעלות, ילד ואבא ואמא, יצאנו אט ועוד קלאסיקות רבות שנצרבו בקולקטיב הישראלי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

ליאת שוחט

"ליאת ממריאה ואור יהודה שוקעת"