יום שישי , נובמבר 15 2019
דף הבית / הכי טוב בעיר שלנו / נפתח קורס פעילות קהילתיות בציבור הדתי

נפתח קורס פעילות קהילתיות בציבור הדתי

16 נשים יעברו קורס מטעם היחידה לעבודה קהילתית בעירייה שמטרתו להקנות להן יכולות לאחד כוחות ולעבוד בשיתוף פעולה כדי לייצר מענים רחבים למען הקהילה. במפגש הפתיחה השתתף אברהם בורוכוב, סגן ראש העיר, שהבטיח לסייע.

פעילות קהילתיות

בשבוע שעבר נפתחה באופן רשמי קבוצת פעילים קהילתיים חדשה: פעילות בקרב הציבור הדתי. מדובר בקבוצה נוספת שמפעילה היחידה לעבודה קהילתית באגף לשירותים חברתיים וקהילתיים, ומטרתה לקדם את צורכי הקהילה בשיתוף פעולה עם העירייה לאחר שחברי הקבוצה עוברים קורס המופעל על ידי העירייה.

וואטסאפ אור יהודה

פעילות קהילתיות

באירוע הפתיחה השתתף סגן ראש העיר והממונה על האגף, אברהם בורוכוב. בקורס עצמו פעילות 16 נשים, כשאת הקבוצה מנחה ענת משה, מומחית בעבודה קהילתית ופיתוח קהילות. במסגרת הקורס, הנשים ילמדו על תפקידו של הפעיל הקהילתי וישתתפו בהתנסות מעשית בפרויקט קהילתי. הן ילמדו לאחד את הכוחות, לעבוד בשיתוף פעולה ולייצר מענים רחבים. הקבוצה תעסוק בפיתוח שירותים מותאמים לקהילה הדתית והעלאת המודעות לצורכי הקהילה הדתית מול הגורמים הרלוונטיים בעירייה. 

בורוכוב בירך על ההתגייסות של הנשים לטובת הקהילה והבטיח לסייע ולשתף פעולה בכל מה שניתן. בתום ההכשרה, הפעילות ימשיכו להיפגש מדי שבוע. התוכנית מלווה על ידי עו"ס קהילה מטעם האגף לשירותים חברתיים וקהילתיים.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

דף הפייסבוק של נסים רוקח

תעלומה באור יהודה: לאן נעלם נסים רוקח?