יום שני , אוגוסט 8 2022
דף הבית / הורוסקופ שבועי: תחזית כללית לילידי כל המזלות

הורוסקופ שבועי: תחזית כללית לילידי כל המזלות

הורוסקופ שבועי 5.6.22-11.6.22. טיפ לילידי השבוע- הכוכב המזוהה איתכם והמוכר בשמו מרקורי כוכב התקשורת עדיין נמצא בבית תת המודע שלכם ולכן אלה הם ימים בהם חשוב שתתחברו אל האני הפנימי שלכם

הורסקופ שבועי 05.6.22-11.6.22. צילום canva
הורסקופ שבועי 05.6.22-11.6.22. צילום canva

התחזית השבועית מאת צילה שיר-אל אסטרולוגית ויועצת זוגית ומשפחתית לפניכם


רוצים להדליף? שלחו וואטסאפ

  הצטרפו לעמוד הפייסבוק של אונו ניוז


תקופה מאתגרת ומלמדת עומדת בפנינו בגלל הימצאות כוכב סטורן שנחשב למורה הגדול והמאתגר לפני נסיגה.

בשבוע הקרוב יגיע הכוכב סטורן המוכר גם בשמו הנוסף שבתאי, למעלה בה ייעצר ויתחיל במסעו האיטי אחורה.

למרות שכבר עכשיו הכוכב נמצא במעלת הנסיגה, הרי שרק בסוף אוקטובר ייעצר הכוכב סופית על מעלת הנסיגה ויתחיל במסעו הרגיל והפעם לכיוון סופו של מזל דלי.       

כבר בחודשים האחרונים ובעיקר כחודשיים לפני כניסת הכוכב לנסיגה , מתחילה תקופה סוערת ועמוסה לאנשים רבים ובמיוחד כרגע למזלות הבאים: דלי, אריה, עקרב, שור , סרטן ובתולה ובעיקר למי שנולד בשליש השלישי של המזל.

כל מי שלא חווה את האנרגיה של הכוכב באופן ישיר, יתוודע אליו דרך אירועים שקורים ויקרו לאנשים בסביבה הקרובה לכם.

למעשה, כוכב סטורן הוא המשפיע העיקרי בכל תהליך שינוי המתרחש בחייו של אדם.

כוכב סטורן. צילום canva
כוכב סטורן. צילום canva

בימים אלה לפני נסיגת הכוכב עדיין ימשיכו להתרחש מאורעות שייתכן ועדיין ממשיכים להטריד אתכם ואולם סביר להניח שלאחר תקופת כניסת הנסיגה כבר לא יתרחשו אירועים חדשים – וכול מה שיקרה, ייסוב סביב הנושאים שאירעו עד היום, אך בוואריאציות שונות.

בשלב זה,  רצוי שכל אחד ישאל את עצמו מה הוא אמור ללמוד מההתרחשויות וכדאי ומומלץ שכל אחד יבדוק מהי הנקודה החלשה שלו כדי שיוכל לתקן אותה, ובכך לשפר את חייו ולהעלותם למקום גבוה יותר.

מטרת הכוכב הוא להאיר את החלק החשוך באישיות הפנימית והמורכבת של כל אחד. תהליך ההארה הינו ארוך וכואב ולעיתים קרובות נעשה במשך זמן ארוך במיוחד וזאת בגלל הנטייה הטבעית של האדם לחזור אל העבר המוכר והידוע, הכולל בתוכו גם דפוסי התנהגות שליליים, גם אם הם מכאיבים ולא מקדמים.

טבעי שמעברו של הכוכב יחדד ויקצין מצבים ויגרום להבין שיש הכרח לראות את הדברים מזווית ראייה מרוחקת כדי לקבל פרופורציה נכונה על הדברים. רק צורת מחשבה והבנה של "מה הכוכב בא ללמד אותי ?" ולא מחשבה קורבנית  כמו " למה זה קורה לי או למה מגיע לי לסבול"?, יכולה לקרב את האדם לתהליך מודעות ולשינויים המתבקשים ממעברו של הכוכב, ובכך לקצר מהלכים כואבים.

ולסיום, חשוב מאוד וכדאי לדעת שלמרות ההשפעה הקשה והמפחידה מעט של כוכב זה הרי שבסופו של דבר זהו בעצם הכוכב הטוב והמחזק ביותר שרק בהשפעתו אנו מבצעים את השינויים ההכרחיים בחיינו והוא למעשה שליח היקום שדוחק אותנו לפינה עד אשר נעשה את השינוי המיועד. מטרתו העיקרית היא לחזק את האדם לקראת הליכתו בשביל שינויי החיים והמשפט "מה שלא הורג אותי מחשל אותי"….הוא המוטו שצריך להיאחז בו בזמן מעבר כוכב זה.

טלה 21 במרץ עד 19 באפריל

יש לכם צורך פנימי עז לסיים חלקים מסגנון חייכם הנוכחי ולהתחיל חיים חדשים שיהיו טובים לכם ומקדמים למקומות אליהם אתם שואפים להגיע. ייתכן שיגיעו אליכם הדים של ביקורת על חוסר שביעות רצון מכם , אך לא מומלץ לכם לקחת זאת יותר מדי ללב. תמשיכו בקו שבו אתם פועלים ואליו אתם חותרים להגיע והוא, התנערות מכל מה שכובל אתכם לעבר, מחויבות ואחריות.

 

שור 20 באפריל עד 20 במאי

כל נושאי השותפויות הכלכליות יעמדו למבחן בתקופה הקרובה בחייכם בגלל שינויים משמעותיים . הכוכב שלכם וונוס נמצא עדיין בבית הכספים שלכם ולכן אתם חווים צורך בשינויים כלכליים משמעותיים. הגיע הזמן שלכם לבנות קו אסטרטגי כלכלי חדש שינחה אתכם לעתיד. כמו כן, למדו לפעול בצמוד לכוכב אוראנוס שמשפיע עליכם לרצות לשבור מסגרת ולהתחיל סגנון חיים חדש.

 

תאומים 21 במאי עד 21 ביוני

ילידי המזל חווים תסכול וחוסר סבלנות בגלל העובדה שכוכבים משמעותיים נמצאים בבית תת המודע שלכם ומפריעים לכם לפעול בצורה ספונטנית, אלא מתוך לחץ. מאחר ואתם רוצים להתפתח, אתם מגששים את דרככם בכל הקשור למציאת מקום עבודה הולם ומתאים. כל עוד כוכב נפטון שמביא איתו חוסר וודאות נמצא אצלכם בבית הקריירה תימשך תקופת אי הבהירות .

 

סרטן  22 ביוני עד 22 ביולי

הכוכב אוראנוס שמביא איתו שינויים ולעיתים מפתיעים במיוחד נמצא בבית החברה שלכם כך שיש לכם ימים שאתם חשים שבא לכם לקום ולשבור את כל הדפוסים שהחזיקו אתכם עד היום במערכות יחסים חברתיות. מאחר ובתקופה זו גם כוכב וונוס שאחראי על הקשרים האישיים נמצא במקום זה, כדאי שתחזיקו את עצמכם ולא תאפשרו לאני הפנימי שלכם לשבור יחסים ובכל זאת ליהנות מהקיים .

 

אריה 23 ביולי עד 22 באוגוסט

כל ההתרחשויות והשינויים אותם נאלצתם לעבור בעל כורכיכם מביאים אתכם להבנה שלמרות שאתם יכולים לחיות חיים שלמים בצורה חברתית מסוימת , הרי שהתפיסה הבסיסית שלכם לגבי איך אתם רוצים לנהל את חייכם עלולה להיות שונה לחלוטין מהמציאות ביחס למערכות היחסים והשותפויות בחייכם. חשוב שלא תפעלו בצורה אימפולסיבית אלא בצורה מחושבת.

 

בתולה 23 באוגוסט עד 22 בספטמבר

יש לכם קשיי התנהלות בקריירה ונראה שאינכם יכולים להבין מדוע למרות שאתם באים עם מלוא הרצון והאנרגיה לעזור, הרי שיש אנשים שלא בהכרח מבינים ומקבלים את דעתכם ואתם מרגישים פגועים כשדעתכם לא מתקבלת. מומלץ לכם בשלב הזה להתמקד ולעשות מה שטוב לכם באופן אישי ופחות בצורך שלכם לרצות את האחרים. נושאי העבודה וכספים שבניתם עליהם, יהיו בסיס לחוסר שביעות רצון השבוע.

 

מאזניים 23 בספטמבר עד 22 באוקטובר

הכוכב מרקורי המסמל גם נסיעות נמצא במקום המקושר עם הצורך שלכם לטוס למקום המרוחק ממקום מושבכם הרגיל ולעיתים עובדה זו גורמת לכך שאתם חשים בצורך פנימי לטוס ולבלות גם אם הדבר הוא לא צורך ראשוני או בסיסי לצורכי התקדמות בעבודה. ואולם מאחר והצורך שלכם כל כך גדול הפעם, הרי נראה שבכל זאת אתם הולכים ליהנות מטיול בעתיד הקרוב.

 

עקרב 23 באוקטובר עד 21 בנובמבר

הכוכב אוראנוס שמביא איתו שינויים פתאומיים ומהותיים בחיים , עדיין נמצא אצלכם בבית הזוגיות והשותפויות ולכן עליכם לצפות למערכות יחסים שיכולות להסתיים במהירות וללא כל סיבה הגיונית אך משאירים אתכם עם צלקות. הסיבה היא שאתם מזל יציב וחזק שיודע לשלוט בגורל ולא בורח ממצבים קשים ולכן קשה לכם לקבל שלא לכל אחד יש לו את היכולות שלכם עובדה שגורמת לכם להתאכזב שוב ושוב.

 

קשת 22 בנובמבר עד 21 בדצמבר

שבוע מאוד אינטנסיבי עובר עליכם כיוון שנראה שאתם נדרשים לתת את המאה אחוז שלכם בכמה וכמה מקומות. מומלץ לכם לשמור על איזון ופרופורציה ולא לתת מעבר ליכולותיכם. זה הזמן לעמוד על דעתכם מול האחרים ולא לתת להם לנסות להשפיע עליכם לשנות את דעתכם על מנת שדעתם תתקבל ביתר קלות.  זהו זמן בחינה עבורכם עד כמה אתם יכולים להתנהל בצורה אובייקטיבית.

 

גדי  22 בדצמבר עד 19 בינואר

אתם עוברים שינויים משמעותיים מבחינה אישית ומקצועית וזאת בגלל העובדה שלאחרונה חוויתם קשיים מאוד לא נעימים ואכזבות מאנשים וחברים לעבודה שהייתם בטוחים שיהיו לצדכם, אך בזמן אמת אכזבו אתכם ופנו לדרך אחרת. ייתכן ותהיו נוחים למריבות השבוע בשל העובדה שתרגישו שהתקשורת שלכם אינה ברורה דייה לזולת ואתם נאלצים להסביר עצמכם שוב ושוב.

 

דלי 20 בינואר עד 18 בפברואר

נושאי המשפחה עדיין לוקחים את מירב תשומת הלב בגלל מהלכו של הכוכב אוראנוס שמביא שינויים מאוד משמעותיים בתחום זה. אתם זקוקים לשקט, אך אירועים שונים גורמים לכך שאתם שוב ושוב נאלצים להתמודד עם בשורות חדשות שגורמות לחוסר היציבות להמשיך ולהיות חלק מאוד משמעותי מחיי המשפחה שלכם. בשבוע הקרוב חשוב שתנסו לגייס את מירב הסבלנות לפתרון בעיות.

 

דגים 19 בפברואר עד 20 במרץ

הכוכב מארס הגיע לבקר בבית הכספים שלכם למשך החודש הקרוב ותקופה זו מצוינת כיוון שהיא תיתן לכם יכולת עשייה ופתרון של נושאים ותחומי עניין שהיו חשובים לכם. ייתכן ובבית ירגישו שאתם מתנהלים כפי שאתם רוצים, אך אתם תמשיכו בשלכם ולא תקשיבו לאף אחד. ייתכנו מריבות על רקע העובדה שתהיו נחושים לעמוד במטרות שהצבתם לעצמכם, אך במידה ולא תיכנעו הרי שתוכלו ליהנות מהתוצאות.

 

* מומלץ לקרוא ביחד עם מזל האופק.

* התחזית הינה כללית לילידי כל המזלות. לתחזית אישית מומלץ לעשות מפה אסטרולוגית.

התחזית השבועית מאת צילה שיר-אל אסטרולוגית ויועצת זוגית ומשפחתית. נייד 0522248626 אימייל [email protected]

צילה שיר אל. צילום פרטי
צילה שיר אל. צילום פרטי

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל [email protected]news.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

יגאל רודה. צילום אל הנכס

גולף ומירוצי אופנועים על מגרשי סביון