יום שני , אוקטובר 21 2019
דף הבית / יש עתיד תומכת במועמדי הבחירות

יש עתיד תומכת במועמדי הבחירות

מפלגת יש עתיד, החליטה לתמוך ולממן את קמפיין הבחירות של ליזי דלריצ'ה, גיל מיכלס ויובב גוניקמן. יאיר לפיד - "ליזי מביאה לתפקיד את כישוריה הרבים וניסיונה מצה״ל ומהעולם העסקי".

יש עתיד בבקעת אונו
צילום מהפייסבוק

שבוע אחרי פרסום הכתבה באתר אונו ניוז, בה מפלגת יש עתיד הודיעה כי אינה תומכת באף מועמד בבקעת אונו. מודיעים כעת נציגיה הרשמיים כי נחתמו ההסכמים עם כל המועמדים של יש עתיד בבקעת אונו, ומפלגת יש עתיד תומכת בתקציב הבחירות שלהם.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


לכתבה –  יש עתיד הטילו פצצה – לא תומכים באף מועמד לבחירות

פרסום הכתבה עורר מבוכה רבה בקרב המתמודדים לראשות הערים אחרי שכבר השתמשו בשמה של המפלגה וזאת התנערה מהם. כעת מפרסמים ביש עתיד, כי בחרה את המתמודדים מטעמה לבחירות לרשויות המקומיות.
על פי מקורות ביש עתיד, תקציב הבחירות של ליזי דלריצ'ה יעמוד על מאות אלפי שקלים לפי מספר חבריה במועצת העיר, ויגיע ממפלגת יש עתיד והמחנה הציוני.

יאיר לפיד יושב ראש יש עתיד – "ליזי דלריצ'ה היא ראשת מועצה מוערכת מאוד שעובדת בראש ובראשונה למען התושבים. אני בטוח שתושבי גני תקווה יודעים שהיא מביאה לתפקיד את כישוריה הרבים וניסיונה מצה״ל ומהעולם העסקי. ליזי רואה באמת את תושביי גני תקווה ואת טובתם – וזה מבורך בעיניי".

שר הרווחה לשעבר ח"כ מאיר כהן  מסר מטעם מפלגת 'יש עתיד':  "אני רוצה להדגיש בפני כל תושבי בקעת אונו, ליזי דלריצ'ה, גיל מיכלס, ויובב גוניקמן הם נציגי 'יש עתיד'! מפלגת 'יש עתיד' תומכת במועמדותם  לראשות הערים ולא תתמוך במועמד אחר. יו״ר המפלגה, יאיר לפיד, ואני מייחלים להיבחרותם  לראשות הערים ואנו ונעשה כל מה שניתן בשביל לקדם מטרה זו. זאת מפני שאנו יודעים שעם ליזי דלריצ'ה גיל מיכלס ויובב גוניקמן גני תקווה, קרית אונו, ויהוד-מונוסון יצעדו קדימה לעתיד טוב יותר".

יש עתיד בבקעת אונו
צילום מהפייסבוק

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מתעמלות מכבי קריית אונו משמחות חולים בתל השומר

מתעמלות קריית אונו עושות שמח בבית החולים תל השומר לרגל חג הסוכות