יום שישי , אוקטובר 18 2019
דף הבית / "קפה אמא" פותח עונה – אמו של עומרי ז"ל: "הדרך שלי להשאיר את עומרי שלי כאן"

"קפה אמא" פותח עונה – אמו של עומרי ז"ל: "הדרך שלי להשאיר את עומרי שלי כאן"

מיזם קהילת האימהות למען נוער ע"ש עומרי ליג'י ז"ל בהובלת חגית עמבר-נאווי יצא לדרך במתחם הנוער המשודרג. במהלך הערב נערך טקס הוקרה לתורמים הנדיבים שבזכותם יצרו האימהות בית קפה אמיתי

קפה אמא
קפה אמא

קהילת האימהות למען נוער ע"ש עומרי ליג'י ז"ל בהובלת חגית עמבר-נאווי פתחה בשבוע שעבר את עונת 2019 של קפה אמא המשודרג. לאחר מתיחת פנים שהתאפשרה בזכות תורמים מלאי לב מהקהילה, התארגנו עשרות האימהות המחבקות לעונה נוספת של פינוקים, חיבוקים, קשב והרבה אהבה שמופנים כולם לבני הנוער בעיר.


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות אור יהודה  – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה? היכנסו לקבוצה  – חדשות אור יהודה


ראש העיר ליאת שוחט ופעילים
ראש העיר ליאת שוחט ופעילים

במעמד ראש העיר ליאת שוחט ועשרות אימהות מתנדבות שגויסו לפעילות, נחנך המקום השוכן ברחוב בר לב (מחלקת הנוער). במהלך הערב נערך טקס הוקרה לתורמים הנדיבים שבזכותם הצליחו האימהות ליצור בית קפה אמיתי.

כידוע, בשנה שעברה יצא לדרך המיזם אחרי שהאימהות עברו סדנאות של ערכים, מיניות בגיל ההתבגרות, הגנה עצמית וסימולציות של מצבים מול בני נוער, והחלו לקדם יוזמות שונות. במסגרת בית הקפה שהוקם במחלקת הנוער, מגיעים בני הנוער באופן חופשי כדי לדבר, לשחק ולאכול יחד.

קפה אמא
קפה אמא

 א', (15.5) נער חבר בחבורת קפה אמא, הגיע נרגש וביקש לומר תודה על העשייה של האימהות עבורו: "אני מרגיש שיש לי עם מי לדבר. זה כמו בית בשבילי, אפילו יותר. תמיד כשאני בא לכאן, יש כאן אמא שדואגת לך".

 חגית נאווי עמבר, שיזמה את הקמת הפרויקט, מציינת: "הפרויקט הזה הוא גם הדרך שלי להשאיר את עומריקי שלי כאן, איתי ואיתנו. לחבק, להקשיב ולאהוב. יחד עם השותפות שלי לדרך, אנחנו נוגעות ומחבקות עשרות רבות אם לא מאות בני נוער".

 ליאת שוחט, ראש העיר, מציינת: "אני שמחה שהפרויקט המדהים של קהילת האימהות ממשיך זו השנה השנייה במלוא העוצמה ועם עוד אימהות שמתחברות לרעיון ומתגייסות כדי לשתף פעולה עם בני הנוער שלנו. אני גאה בכל אחת ואחת מכן שנרתמת מזמנה הפנוי כדי לעשות את המקום שבו אנו חיים טוב יותר, ואין לי ספק שמחכה לנו שנת פעילות מרתקת".

 


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

איתי מרגי ז"ל

בעקבות דריסתו למוות של הילד ביום כיפור – חותמים על עצומה למניעת נסיעה