יום רביעי , נובמבר 20 2019
דף הבית / היום בקריית אונו: הולכים ברגל עם הרופא

היום בקריית אונו: הולכים ברגל עם הרופא

מיזם Walk with a Doc מתחיל היום בשעה 18:00 במרפאת קניון קריית אונו. ד"ר מיכל סיטי תצעד עם המטופלים שלה ותדבר איתם על אורח חיים בריא

קבוצת הליכה קריית אונו
קבוצת הליכה קריית אונו

כמה פעמים יצא לכם ללכת עם הרופא שלכם ברגל? סביר להניח שבכלל לא העליתם על דעתכם שזה אפשרי, אבל היום זה קורה. בשעה שש בערב יצא לדרך מיזם Walk with a Doc במרפאת קניון קריית אונו של הכללית.


  הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של אונו ניוז

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


ד"ר מיכל סיטי, שיזמה את הפרויקט, תצעד עם המטופלים שלה ותדבר איתם על אורח חיים בריא.

"אנחנו נפגשים ברחבה של קפה זליק – אני ועוד רופא – וצפויים להגיע 15 איש. נתחיל במתיחות ואז נלך ברגל לאורך הכביש הראשי עד הפארק. נעשה סיבוב בפארק ונחזור", מספר ד"ר סיטי. "המיזם הזה יתקיים פעם בשבועיים והוא נועד להגביר את המודעות להליכה בפרט ולשמירה על הבריאות בכלל".

למה כל כך חשוב ללכת ברגל?

"פעילות ספורטיבית ובעיקר הליכה ברגל מהווים תרופה למנעד של בעיות רפואיות כמו דיכאון, עודף משקל ועודף לחץ דם. קידום אורח חיים בריא בקהילה יסייע במצבים אלה ואחרים".

איך עלה לך הרעיון הזה?

"אני חברה בחוג של אורח חיים בריא באיגוד רופאי משפחה. זה פרויקט עולמי שהתחיל בארצות הברית. בארץ אני יודעת שיש עוד רופא שעושה את זה בזיכרון יעקב. פניתי למחוז כדי לקבל אישור וזה לקח זמן עד שביררו את זה מבחינת הנהלים – ואני מברכת את מנהלת המחוז, ד"ר יעל רייכנברג, שהבינה את החשיבות של היוזמה והרימה את הכפפה".

הפעילות צפויה להתקיים פעמיים בחודש במשך חצי שנה בשעות אחר הצהריים-ערב. יש אפשרות שהיא תורחב במידה וייווצר ביקוש לקבוצות נוספות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אופק יעקובוביץ' (משמאל) על הפודיום. צילום: הילה ארנליב, באדיבות מכבי ישראל

הישגים לשחייני קריית אונו באליפות מכבי