יום ראשון , ספטמבר 22 2019
דף הבית / אור יהודה / אור יהודה לובשת חג עם האזרחים הוותיקים

אור יהודה לובשת חג עם האזרחים הוותיקים

אור יהודה חגגה השבוע יחד עם האזרחים הוותיקים באירוע שירה בציבור, שעשועון בנושא אתרי ארץ ישראל ולבסוף גם סדר ט"ו בשבט, כאשר כל האירועים הופקו על ידי על ידי מחלקת פנאי וקהילה במתנ"ס בשיתוף המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל

מסיבת ט"ו בשבט במגדלור
מסיבת ט"ו בשבט במגדלור

האזרחים הוותיקים באור יהודה ציינו את ט"ו בשבט בשני אירועים שהופקו על ידי מחלקת פנאי וקהילה במתנ"ס. במוצאי שבת נערך במשכן למוסיקה ולמחול אירוע בשיתוף המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל "תור הזהב" במעמד ראש העיר, ליאת שוחט, מנכ"ל העירייה, עופר תודר, ומנכ"לית המתנ"ס, לאה כץ.


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות אור יהודה  – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה? היכנסו לקבוצה  – חדשות אור יהודה


טו בשבט - תמונת מכובדים מאמש
טו בשבט – תמונת מכובדים מאמש

במסגרת האירוע, נהנו הגמלאים ממסיבת חג לאילנות בהתאם למנהגי החג – ברכות על הפירות היבשים, קריאת סדר ט"ו בשבט, שירי חג ושעשועון על אתרים ומקומות בארץ ישראל והפעלות שונות בשיתוף מתנדבות "תור הזהב" בעיר, בתיה בר-זיו ורחל סקגו.

מספר ימים קודם לכן נערך במועדון המגדלור סדר ט"ו בשבט כהלכתו, כאשר החברים במועדון שרו את שירי ארץ ישראל ורקדו לצלילי מוסיקה מקפיצה, ובסיום האירוע קיבל כל חבר במועדון שי סמלי לחג. במסגרת האירוע, נערכה פרידה ממדינה עמי שסיימה את תפקידה כרכזת מועדוני הקשישים באור יהודה. מדינה פרשה לגמלאות ועוזבת לאחר 35 שנה.

פרידה ממדינה עמי במסיבת ט"ו בשבט במגדלור
פרידה ממדינה עמי במסיבת ט"ו בשבט במגדלור

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

ירי לעבר בניין באור יהודה

המשטרה חוקרת – ירי על בניין משרדים של קבלן מפורסם באור יהודה