יום רביעי , אוקטובר 23 2019
דף הבית / ה"מהפך" של אור יהודה – מהפך הניקיון

ה"מהפך" של אור יהודה – מהפך הניקיון

בשבועות האחרונים התנוססו שלטי פרסום עם הכיתוב "מהפך". כעת מתברר כי מדובר במהפך הניקיון של אור יהודה שהולך ותופס תאוצה, ובעיקר שם דגש על פעולות בסיסיות שישפרו את איכות החיים בעיר. ראש העיר, ליאת שוחט: "אני קוראת לתושבים לסייע לנו להקפיד על ההנחיות שפרסמנו יחד עם שילוב כוחות לטובת הרחבת תהליכי המיחזור והקיימות המתבצעים בעיר כדי שכולנו נוכל ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר".

מהפך הניקיון באור יהודה

עיריית אור יהודה יצאה בשבועות האחרונים בקמפיין חדש סביב הכותרת "גבירותיי ורבותיי, מהפך". במשך מספר שבועות הוטרדו התושבים בשאלה על איזה מהפך מכריזה העירייה, ובמהלך השבוע האחרון נחשף הקמפיין כאשר את רחובות העיר מעטרים פרסומים הפונים לתושבי השכונות השונות בעיר במטרה לגייס את התושבים לשמירה משותפת על איכות החיים במרחב הציבורי.


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות אור יהודה  – להצטרפות
רוצים לדווח על מפגע או בעיה? היכנסו לקבוצה    – 106 של בקעת אונו – עושים סדר


במרכזו של הקמפיין יוצאת קריאה לתושבים לשתף פעולה עם העירייה לצורך קידום השמירה על ניקיון העיר בשלל אלמנטים. בין השאר מתבקשים התושבים להשליך את האשפה בתוך טמוני הקרקע כדי למזער מפגעים תברואתיים, להקפיד על מיחזור במתקני המיחזור הרבים שמוצבים במרחב הציבורי בהתאם לחלוקה לפחים כתומים המיועדים לאריזות, פח כחול לאיסוף נייר ועיתונים, מתקנים למיחזור בגדים, פח סגול לאריזות זכוכית, מיחזורית לבקבוקי פלסטיק וקרטוניות.

עוד מעביר הקמפיין מסר חשוב בנוגע לצורך בהשטחת קרטונים והצבתם בקרטוניות בלבד, הובלת כלבים כאשר הם קשורים ברצועה והחשיבות באיסוף גללי הכלבים היישר לאשפתונים והקפדה יתרה על פינוי גזם וגרוטאות אך ורק בימי ההוצאה. בנוסף, העירייה שמה דגש על מניעת פינוי פסולת בניין בפחי האשפה ובמכולות. לצד כל עבירה, העירייה מציינת את הקנס המדובר.

 ראש העיר, ליאת שוחט, מציינת: "אור יהודה עוברת שינויים רבים בשנים האחרונות, ואנו עושים מאמצים להגביר את אמצעי הניקיון של המרחב הציבורי. יחד עם זאת, חשוב לנו שיתבצע שיתוף פעולה טוב עם התושבים כדי לשמור על איכות חיים גבוהה ולכן אנו שמים דגש על נושאים שיאפשרו לנו להעלות עוד יותר את רמת הניקיון בעיר. אני קוראת לתושבים לסייע לנו להקפיד על ההנחיות שפרסמנו יחד עם שילוב כוחות לטובת הרחבת תהליכי המיחזור והקיימות המתבצעים בעיר כדי שכולנו נוכל ליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר".


  הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של אונו ניוז

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

דני בסן צילום קטיה בורינדין

בסן וארקדי עושים את יהוד