יום שני , ספטמבר 21 2020
דף הבית / פרסום ראשון – המשטרה סגרה את תיק החקירה נגד סגן ראש עיריית קריית אונו

פרסום ראשון – המשטרה סגרה את תיק החקירה נגד סגן ראש עיריית קריית אונו

ליאת ארבל, המועמדת לראשות העיר, הגישה בנובמבר 2017 תלונה במשטרה על הטרדה מינית כנגד נפתלי כהן, סגן ראש העיר. אחרי תשעה חודשים סגרה המשטרה את התיק. מקרובי כהן מתכוננים לתביעה דיבה של מאות אלפי שקלים

דרמה בקריית אונו – המשטרה סגרה את תיק החקירה כנגד נפתלי כהן, סגן ראש עיריית קריית אונו, אחרי חקירה של תשעה חודשיים הודיעה המשטרה כי תיק החקירה נסגר. הסיבה  – "לא הוצגו ראיות תומכות".


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


בנובמבר 2017 רעדה האדמה במסדרונות עיריית קריית אונו עם התפוצצות פרשת ההטרדה המינית שפורסמה לראשונה באתר אונו ניוז עם הגשת תלונתה במשטרה של חברת המועצה ליאת ארבל כנגד נפתלי כהן, סגן ראש העיר בחשד להטרדה מינית.

לכתבות נוספות –
בלעדי לאונו ניוז – חברת מועצה מקריית אונו התלוננה במשטרה נגד חבר מועצה
קריית אונו -תלונה במשטרה נגד נפתלי כהן סגן ראש העיר
לראיון של ליאת ארבל ברדיו כאן ב

ליאת ארבל
צילום נעמי ים סוף

כזכור, ב3.10.2017  שהו שני חברי המועצה במסדרון לשכת מנכל העירייה, במקום ללא מצלמות אבטחה, שם, כך על פי עדות חברת המועצה ליאת ארבל, התקרב אליה נפתלי כהן , קרוב מאוד אל פניה והציע לה מתוך פיו עוגיה. חברת המועצה נרתעה מאוד, זעקה שיחדול ממעשיו והדפה אותו ממנה. בזמן כל האירוע, דיברה חברת המועצה בטלפון עם חבר מועצה נוסף, שיחה שהוקלטה ובה היא נשמעת צועקת ומבקשת הסברים למעשיו.

נפתלי כהן סגן ראש העיר קריית אונו
נפתלי כהן  – המשטרה סגרה את תיק החקירה

ארבל פנתה בתלונה לממונה על ההטרדות המיניות בעיריית קריית אונו, שבדקה את המקרה, בהמשך גם היועץ המשפטי של העירייה בדק את הנושא ולא מצא בו פלילים. ארבל פנתה לראש העיר בדרישה לפטר את כהן מתפקידו בעקבות החשדות נגדו. בהמשך הגישה תלונה במשטרה על הטרדה מינית ואף יצאה מהקואליציה תוך האשמות קשות כלפי ראש העיר ישראל גל.

ליאת ארבל הטרדה מינית קריית אונו
צילום מתוך הפייסבוק

כעת יוצא כהן, לקרב לניקוי שמו. כבר לפני מספר חודשים חודשים נשכרו שירותיו של עורך הדין ששי גז ולאחרונה נשכרו שירותיו של יועץ התקשורת מולי ארי. כעת אחרי הודעת המשטרה פועל צוות כדי לתכנן את המהלכים הבאים כנגד המועמדת לראשות העיר ליאת ארבל.

מספר מקורב של סגן העיר נפתלי כהן – "עבר על נפתלי תקופה קשה ביותר מאז התפוצצה הפרשה.לוקחים נבחר ציבור שכל היום עסוק למען הציבור והתושבים ומעללים עליו עלילות דמיוניות, הכפישו את שמו בכיכר העיר. מאז האיש עבר אירוע לבבי, על משפחתו הוטל כתם וילדיו שהם אנשי אקדמיה נפגעו. כעת המשטרה סוגרת את התיק, אך עבורנו הקרב לניקוי שמו  רק מתחיל. מי שפגע בו והכפיש את שמו יצטרך לשלם, והרבה. המתלוננת צריכה לגלות אחריות ציבורית לפרוש מהחיים הפוליטיים ולהתנצל על תלונות השווא שלה כלפי האיש. אנחנו פועלים במרץ רב בפנייה לבית המשפט בכדי לנקות את שמו הטוב של האיש. הזוי שהיא מתמודדת לראשות עיר ובאותה נשימה הורסת משפחות, זה לא יעבור בשתיקה".

ליאת ארבל חברת מועצה קריית אונו הטרדה מינית
צילום – פיני חמו

תגובות – 
ליאת ארבל – "אני לא מעוניינת להגיב לאונו ניוז"

ממשטרת ישראל נמסר: עם קבלת התלונה במשטרה נפתחה חקירה. משלא הוצגו ראיות תומכות  הוחלט לסגור את תיק החקירה.
נדגיש כי משטרת ישראל מטפלת מדי שנה במאות אלפי תלונות, במקצועיות וביסודיות במטרה להגיע לחקר האמת ולמצות את הדין עם עבריינים, אולם חקירות אלו מבוצעות תוך הקפדה ונקיטת משנה זהירות.

מולי ארי יועץ התקשורת של סגן ראש העיר כהן מסר – המשטרה ביצעה חקירה מקיפה והגיעה לאותה המסקנה ששלושה גופים בעירייה ובודק חיצוני הגיעה לה – אין כל אשם פלילי במעשיו של סגן ראש העיר קריית אונו.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

2 תגובות

  1. אם היא כזו צדיקה שתשמיע את את שיחת הטלפון 5 דקות לפני "הקרקר" ו 5 דקות אחרי "הקרקר" ככה יוכלו כל התושבים להתרשם ממה היה לפני ומה היה אחרי.

  2. בית דין שדה של המועמדת לראשות העיר, לאחר שהגברת ארבל תקפה את סגן ראש העיר על כך שהטריד אותה מינית בכל במה אפשרית (רדיו , עיתונות, פייסבוק ועוד) וחרצה את גורלו ויותר מכך היא הטיחה והאשימה את ראש העיר ישראל גל כאילו הוא נותן גיבוי למעשיו ואף פרשה במחאה מהקואליציה העירונית עקב הגיבוי של ראש העיר, הנה היום יוצאת האמת לאור !!! לא דובים ולא יער לא הטרדה ולא נעליים וכמו שראש הממשלה שלנו ביבי נוהג לומר על חקירות המשטרה…"אין כלום כי לא היה כלום". הנושא של נפתלי כהן נבדק ע"י הממונה על ההטרדות המיניות בעירייה שלא מצאה בו כלום, כך גם היועמ"ש של העירייה השופט בדימוס אלון רום וכן 2 משרדי עו"ד חיצוניים שמתמחים בנושא וטענו בתוקף שלא נמצא בדל של ראייה על כך שהיה מעשה של הטרדה. אולם הגברת ארבל שסימנה לעצמה מטרה להשיג תפקיד בשכר בעירייה בכל מחיר אפילו ע"י פגיעה במישהו לא עצרה ובחרה להגיש נגד נפתלי תלונה במשטרה ולפרסם את "סיפור הבדייה" שלה בכל מדיה אפשרית. כעת לאחר שהמשטרה שהינו הגוף הרשמי שמחליט וקובע בסוגיות שכאלו מודיע באופן רשמי שהוחלט לסגור את התיק, מצופה מנבחרת ציבור ומועמדת לראשות העיר שתודיע עוד היום על הסרת מועמדותה שכן את הכסף שהיא עומדת להוציא על קמפיין הבחירות שלה היא תזדקק לו לתשלום פיצוי למר נפתלי כהן ועל כך נאמר סוף מעשה במחשבה תחילה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

צילום: עמית אוזן

"מדובר בחוב מוסרי לעיר": תושב אור יהודה יזם פרויקט ארון קהילתי