יום חמישי , דצמבר 3 2020
דף הבית / קריית אונו -תלונה במשטרה נגד נפתלי כהן סגן ראש העיר

קריית אונו -תלונה במשטרה נגד נפתלי כהן סגן ראש העיר

בתוכנית הבוקר של קרן נויבך בתאגיד "כאן" נחשף שמו של נפתלי כהן, סגן ראש העיר מטעם ש"ס, כמי שחשוד שהטריד מינית את חברת המועצה, ליאת ארבל ונגדו הגישה תלונה במשטרה

נפתלי כהן תלונה במשטרה
צילום ארכיון

כפי שנחשף לראשונה באתר אונו ניוז, על תלונה במשטרה נגד חבר מועצה בכיר, כעת ניתן לחשוף את שמו, סגן ראש העיר ומחזיק תיק הרווחה, נפתלי כהן, נציג ש"ס בעירייה.
כזכור, ב3.10.2017  שהו שני חברי המועצה במסדרון לשכת מנכל העירייה, במקום ללא מצלמות אבטחה, שם, כך על פי עדות חברת המועצה ליאת ארבל, התקרב אליה נפתלי כהן , קרוב מאוד אל פניה והציע לה מתוך פיו עוגיה. חברת המועצה נרתעה מאוד, זעקה שיחדול ממעשיו והדפה אותו ממנה. בזמן כל האירוע, דיברה חברת המועצה בטלפון עם חבר מועצה נוסף, שיחה שהוקלטה ובה היא נשמעת צועקת ומבקשת הסברים למעשיו.
ליאת ארבל חברת מועצה קריית אונו הטרדה מינית
להקלטה של המקרה – לחצו כאן

נפתלי כהן תלונה במשטרה
צילום ארכיון

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


מאז הגשת התלונה, סוערות הרוחות בזירה הפוליטית, חברת המועצה ליאת ארבל, המתלוננת בפרשה, התפטרה מחברות בקואליציה ואיתה האשמות וביקורת נוקבת על ראש העיר ישראל גל ודרך טיפולו בפרשה. בנוסף עולה ביקורת ציבורית על המשך העסקתו של נפתלי כהן, כסגן ראש עיר בשכר וכמחזיק תיק הרווחה.
ליאת ארבל הטרדה מינית קריית אונו

גורמים פוליטים המצויים בפרטי המקרה מציינים כי סביב הפרשה יש ריח של הבחירות שקרבות וכי גורמים בעלי אינטרס מעצימים את המקרה כדי להשתמש בו להון פוליטי ולנגח את ראש העיר ישראל גל. עוד מציינים הגורמים, כי אילו לא היה מדובר בשנת בחירות, הסיפור הזה היה נסגר בין המעורבים ולא מקבל כאלה כותרות.

בין חברי המועצה, חלוקות הדעות לגבי התיחסותם למקרה, יש כאלה המצדדים בגרסת המתלוננת, אחרים מציינים כי עולה מתיאור המקרה שישנה סבירות להתנהגות לא נאותה מצד סגן ראש העיר אבל תלונה על הטרדה מינית רחוקה מהמציאות. עוד מוסיף חבר מועצה כי "נראה שהמקרה משמש את ארבל כמקפצה לבחירות ולא יירחק היום שתודיע על התמודדותה לראשות העיר".

נפתלי כהן, בשיחה עם אתר אונו ניוז מכחיש כל קשר לפרשה, ומציין כי שלוש ערכאות משפטיות בתוך העירייה בדקו את התלונה ולא מצאו דבר מקורביו מציינים כי הם מבשלים תביעה כנגד ליאת ארבל על פגיעה בשמו הטוב .
תושבים התומכים בגרסתה של ליאת ארבל טוענים כי לא ייתכן שנפתלי כהן, המחזיק כמחזיק בתיק הרווחה ימשיך לכהן בתפקידו ודורשים להדיח אותו מתפקידו עד אשר תסתיים חקירת המשטרה בעניינו. אחת התושבות – "איך אמורה להרגיש תושבת העיר שמגיעה לרווחה לדווח על בעלה שהטריד והיכה אותו, עם נגד מחזיק התיק הרווחה יש תלונה על הטרדה מינית, הגיע הזמן נבחרי ציבור ישחררו את הכסא שהם דבוקים אליו".

עורך הדין ששי גז המייצג את נפתלי כהן – המדובר בתלונה הזויה שמטרתה חיסול פוליטי של אדם שומר תורה ומצוות, בעל מסור ואב לשבעה ילדים, אשר מעולם לא הטריד ולא פגע בנפש חיה ושכל פועלו הוא הגשת סיוע ועזרה לכל נזקק. התלונה נבדקה על ידי שלושה גורמים מקצועיים אוביקטיביים שזה תפקידם ונמצא כי אין ולא היתה הטרדה: הממונה על הטרדות מיניות בעירייה בדקה את התלונה ומצאה כי אין ולא היתה הטרדה מינית.
היועץ המשפטי של העירייה, שהוא שופט בדימוס, לא מצא כי היה בהתנהגותו של סגן ראש העירייה משום הטרדה מינית. וכמו לא די באלה, גם חוו"ד משפטית של עו"ד חיצוני קבעה כי אין הטרדה מינית במעשיו. הפנייה לתקשורת היא נסיון נואל נוסף שלא יצלח לפגוע בשמו הטוב של איש ציבור שלא פגע במתלוננת ולא באף אשה אחרת ולבצע בו לינץ' תקשורתי במקום בו לא צלח מהלך פוליטי אחר.
בל נשכח כי אנו מצויים בשנת הבחירות לרשויות המקומיות וכל פרסום משרת את חברת המועצה הפורשת.  נפתלי אינו חושש מתלונות שווא שכאלה, והוא משקיע את מרצו בהמשך עשייתו הציבורית המבורכת.

אנו מכבדים זכויות יוצרים ועושים מאמץ לאתר את בעלי הזכויות בצילומים המגיעים לידינו .אם זיהיתם בפרסומנו צילום אשר יש לכם זכויות בו , אתם רשאים לפנות אלינו ולבקש לחדול מהשימוש באמצעות המייל info@ononews.co.il

2 תגובות

  1. ליאת ארבל פעלה באופן יוצא מן הכלל. באומץ. ובמנהיגות. ישר כח

    • אכן, לפגוע בשם איש ציבור בשבעל לזכות לבז תקשורתי זה אכן משהו שראוי לשבח, ישר כוחך וכוחה של ליאת ארבל, בושה להתייחס להטרדה מינית כמשהו זול ותלונה שקרית!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אולי יעניין אותך גם:

קורס נאמני קורונה יהוד מונוסון

קורס הכשרה לנאמני קורונה יהוד-מונוסון יוצא לדרך