יום חמישי , ספטמבר 19 2019
דף הבית / חדשות חמות / אמנון סעד: "אני המועמד היחיד שגובר על יעלה בסיבוב שני"

אמנון סעד: "אני המועמד היחיד שגובר על יעלה בסיבוב שני"

אני היחיד שיכול לאחד ולחבר בין כל הכוחות בעיר ולהרכיב קואליציה יציבה שתחזיר את יהוד מונסון לפסים של עשייה.

אמנון סעד
אמנון סעד. תוכן מקודם

אמנון הבחירות מתקיימות בעוד כשבועיים. מה לדעתך סיכוייך להיבחר?

לדעתי הסיכויים טובים. בגלל ריבוי המועמדים ברור לכולם שנגיע לסיבוב בחירות שני. ערכנו סקרים והתברר לנו שאני המועמד שהדעה החיובית עליו בקרב תושבי מונסון היא הגבוהה ביותר (כמעט 80 אחוז ) ובסיבוב שני, אני המועמד היחיד שגובר על יעלה. אני חש את השטח ופוגש תושבים כל היום ואני מרגיש את ההצטרפות הגדולה אלי.

איך אתה מסכם את הקדנציה של ראש העיר?

לצערי הרב, כישלון אחד מוחלט. 5 שנים של קיפאון מוחלט. אפס מעשים, בזבוז מטורף של כספי ציבור על יועצים,מנכלים, מהנדסים, חוסר יכולת לקבל החלטות. תראו איך נראית העיר שלנו, הזנחה פושעת בכל מקום. אז אחרי בזבוז והזנחה של כמעט 5 שנים מצאה ראש העיר נושא להיתלות בו בכדי להישאר בשלטון-הסכם הגג. ראש העיר מציגה כאילו העיר תזכה ב- 780 מליון שח לשיפור ופיתוח העיר הוותיקה, כאשר בפועל רק כ- 180 מליון ₪ מהם מהם לטובת העיר הוותיקה, כולל קרית הסביונים ומונסון, יתרה מזאת אם עיריית יהוד תבצע לבד את פרוייקט המקב"ת בהערכות זהירות מאוד כל ההיטלים שהעירייה תיגבה הם מעל ל-1 מיליארד ₪. הפרש של למעלה מ 220 מיליון ₪ לרעתנו. כלומר כל ההשקעה בעיר הוותיקה 400 מליון ₪.

אמנון סעד

יעלה מציגה את הסכם הגג כאופציה היחידה להתחדשות העירונית במרכז יהוד כאשר היא מציגה לא פחות מ-6 מתחמים שזקוקים לקרקע משלימה, לא כך הדבר,מי שזקוק לקרקע הם מתחמי ביקובסקי- קדושי מצרים בלבד וגם לא במספרים שהיא מדברת עליהם,גם בהסכם גג וגם באופן עצמאי ניתן לתת קרקע משלימה לפי החלטה 1519, בהסכם הגג כפי שהביאה אותו מקליס אין שום בטחונות למתחם זה. בהרצל 2-4-6 ניתן בקלות לעשות החלפת שטחים עם המקב"ת,דבר אשר נעשה בסמכות מקומית ללא צורך באישור המינהל ומשרד האוצר.

לצערי הרב,יעלה עשתה מניפולציה רגשית לתושבים אשר ממתינים זמן רב לשיפור באיכות חייהם והציגה להם מצג שווא. ראו את מתחם בן צבי כצנלסון עיכבה ועצרה אותו 4 שנים ואחרי כל הזמן הממושך הזה לפתע התוכנית התקדמה באותם פרמטרים. פטנט מצויין לקמפיין בחירות מתוזמן להרדים 4 שנים ואז להיות המושיע. יעלה סכסכה ופילגה בין חלקי העיר כאילו התנגדות של איזור אחד גורם לביטול התחדשות עירונית באיזור אחר, הרוחות סוערות בעיר ועל שום מה? על כלום, רק על המניפולציות וחוסר היכולת של יעלה בקבלת החלטות. זו מדיניות ברורה של הפרד ומשול ושיסוי של התושבים אלו באלו.

ומה לגבי כתב האישום שהוגש נגד יוסי בן דוד?

במישור האישי אני מאחל ליוסי בן דוד ולמשפחתו שיצא זכאי. במישור הציבורי יש אכן בעיה משפטית,מכיוון שאם הוא יבחר יש סבירות די גבוהה שהוא יושעה מתפקידו עד לסיום המשפט שמתנהל בעניינו.

מה יש לך לומר לתושבי יהוד מונסון,רגע לפני הבחירות?

קודם כל תצאו לבחור ב 30.10, אלו בחירות גורליות לעתידה ולצביונה של יהוד מונסון. ברמה האישית אני פונה אליכם,תושבי העיר היקרים,חלק גדול מכם מכירים אותי. תמיד הייתי נציג ציבור הקשוב לצרככם. לא רק לפני בחירות אלא כל יום 365 יום בשנה. אין מנוסה ממני ומכיר ממני את העיר שלנו. יש לי תוכניות רבות לעיר שלנו, תוכניות שאיישם אותם כבר מהיום הראשון לתחילת כהונתי כראש העיר. אני היחיד שיכול לחבר בין כל תושבי יהוד מונסון ולהחזיר לתושבים שלנו את הגאווה שמגיעה להם. תנו לי את קולכם ואני מבטיח שאביא את יהוד מונסון לדרך המלך.

 

תגובה אחת

  1. כל מילה שכתבת, אמנון – אמת בסלע ! אתה עזרת לאבא שלי לפני שנים מטוב ליבך ואני לא אשכח לך את העזרה הזאת לעולם!
    ניכר עליך שאתה הכי מתאים לכהונה, יש בך את האהבת חינם שהעיר צריכה והריפוי מהצלקות שנותרו בעיר מהכהונות הקודמות.. יש לי הרגשה חזקה שאחרי שנים מורכבות שעברנו בעיר אתה תעשה לה באמת את הטוב הזה שאנחנו מחפשים.
    אתה בהחלט בעל ניסיון ואת ההזדמנות שלך, אתה בעזרת השם תקבל ותנצח!!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

תוצאות הבחירות ביהוד

בחירות 2019 – 41% מתושבי יהוד מונוסון הצביעו לגנץ