יום שבת , אוגוסט 24 2019
דף הבית / חדשות חמות / חוגגים עם נירו

חוגגים עם נירו

ניר ינאי (24) תקליטן ומפיק מוסיקלי מיהוד, החליט לאחרונה להקים עסק חדש בשם 'חוגגים עם נירו' .לשם כך פתח מקום מרווח לפעילות עבור מסיבות לילדים, הכוללות הנחייה, המון מוסיקה טובה וכיבוד שילדים אוהבים במיוחד. 

חוגגים עם נירו
חוגגים עם נירו

איך עלה לך הרעיון לפתוח ליין מסיבות לילדים?
"יום אחד עלה בראשי רעיון נהדר, חשבתי שמרתף ביתי יכול לשמש כמקום נהדר למסיבות לילדים. אני מאוד מחובר לילדים, והרעיון הוא לקיים מסיבות כיתתיות (בין 30-35 ילדים) כל זאת במקום מסודר, שגם יספק את הבידור והכיבוד יחד.
אין ספק שעד כה הורים רבים ערכו מסיבות בסלון /בחצר הבית, הזמינו די ג'יי לחוד, כיבוד לחוד, אטרקציות לחוד וגם היו צריכים לשמור על כך שהכול יתנהל כשורה. בנוסף היו חייבים גם לדאוג לנקות ולסדר אחרי האירוע, שלא נדבר על הרעש ותלונות השכנים".

חוגגים עם נירו
חוגגים עם נירו

מה אתה מציע?
"אני מציע  מקום ייחודי שיהיה כבר מקושט לכבוד האירוע. החבילה של 'חוגגים עם נירו' כוללת אוכל, שתייה ובידור, תאורה ושירותים צמודים. את כל זה אפשר לקבל לשלוש שעות של כיף וחוויה בלתי נשכחת".

חוגגים עם נירו
חוגגים עם נירו

עד כה עסקת במוסיקה, מתי הרגשת שזהו היעוד המקצועי שלך? 
"התחלתי  לעסוק במוסיקה מגיל צעיר וכבר מאז ידעתי שזה יהיה עיסוקי העיקרי. כיום אני מנגן על סקסופון גיטרה ופסנתר. האהבה למוסיקה מגיעה היישר מהבית שלי, אמי מוסיקאית מוכשרת, וזהו עיסוקה העיקרי. כאשר סיימתי את שירותי הצבאי התחלתי ללמוד במכללת BPM קורס די ג'יי מקצועי ומסלול הפקה מוזיקלית (BSP) ,מאז ועד היום תקלטתי באירועים רבים ובהם הרבה מאוד מסיבות לילדים. "

לפרטים:
ניר ינאי – חוגגים עם נירו
טלפון: 052-8370619

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

יעל שטרמר מנהלת הרצל יהוד

דוח חסוי של משרד החינוך על מנהלת בית ספר ביהוד נחשף