יום שישי , ספטמבר 20 2019
דף הבית / יהוד מונסון / יהוד – חטיבת סביונים מארחים את גדעון סער

יהוד – חטיבת סביונים מארחים את גדעון סער

שר החינוך לשעבר הגיע לחטיבת הביניים סביונים ביהוד לברך את צוות המורים לקראת יום המורה 2017, במפגש קיבל סקירה על הצלחות בית הספר בתחומים הפדגוגים והחברתיים ונפגש לשיחה אישית עם המורים

חטיבת ביניים סביונים ביהוד

גדעון סער, שר החינוך לשעבר ממשיך בביקוריו במוסדות חינוך ברחבי הארץ, למרות שפרש ממשרד החינוך לפני חמש שנים, ממשיך סער לשמור על קשר עם מנהלים וצוותי חינוך, תחום הקרוב אל ליבו. לאחרונה אף הצהיר כי יחזור לחיים הפוליטיים בליכוד, ולא מן הנמנע כי יתמודד לראשות הליכוד.

סער הגיע לחטיבה סביונים מלווה בראש העיר יעלה מקליס וקיבלו סקירה ממנהלת בית הספר מיכל רבינוביץ, לאחרונה הוכרז בית הספר כאחד מחטיבות הביניים המובילות בישראל מנתוני בחינות המיצ'ב שבדקו את ידע התלמידים במקצועות הליבה, בית הספר מוביל בפער משמעותי על כל אחד מבתי הספר באיזור.
חטיבת ביניים סביונים ביהוד
סער שכבר ביקר בעברו בבית הספר, שמח לגלות פנים מוכרות של חלק מצוות ההוראה שישבו עימו לשיחה גלויה על מעמדו של המורה בישראל. בשיחה שיבח סער, את המחויבות של המורים להצלחת התלמידים, ושיתף מחייו הפרטים, כי הוא שמח שבתו בחרה ללכת ללמוד חינוך והוא מאוד גאה בה.
חטיבת ביניים סביונים ביהוד
אל הברכות להצלחות צוות המורים של בית הספר בשנתיים האחרונות הצטרפה גם ראש העיר יעלה מקליס, כזכור, מקליס לא תמכה בהישארותה של מיכל רבינוביץ כמנהלת בית הספר לפני כשלוש שנים, כעת עם פרסום תוצאות בחינות המיצב ומיתוגו של בית הספר כאחד מעשרת החטיבות הטובות בארץ, בירכה מקליס את מנהלת בית הספר וצוות המורים על ההצלחות התלמידים.
מוטי חבר, יושב ראש הנהגת ההורים, בירך את מורי בית הספר על ההשקעה האדירה בתלמידים, וסיפר על האווירה המשפחתית שנכנסים לבית הספר. הנהגת ההורים פינקה את מורי בית הספר בארוחת בוקר מפנקת עם ברכות ופרח לכל מורה.
חטיבת ביניים סביונים ביהוד

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של אונו ניוז וקבלו עדכונים בזמן אמת
יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.com

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

תוצאות הבחירות ביהוד

בחירות 2019 – 41% מתושבי יהוד מונוסון הצביעו לגנץ