יום ראשון , אוגוסט 18 2019
דף הבית / חדשות יהוד מונסון / יהוד מונוסון – התפטרה הדוברת השישית של יעלה מקליס

יהוד מונוסון – התפטרה הדוברת השישית של יעלה מקליס

דוברת עיריית יהוד-מונוסון, אלונה זמיר, מסיימת את תפקידה. זמיר הודיעה על ההחלטה לראש העירייה יעלה מקליס. תישאר בתפקידה עוד חודש ימים. יעלה מקליס ראש העיר - אני מודה לאלונה על השקעתה ועבודתה המסורה, הנאמנה והמקצועית למען העיר ותושביה".

יעלה מקליס

אלונה זמיר, הדוברת השישית שמבקשת לסיים את תפקידה בעיריית יהוד בקדנציה של יעלה מקליס, קדמו לה מספר רב של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שלא שרדו מעבר לשנה במשרדי העירייה. זמיר, שנחשבה לאשת מקצוע מקצועית, מסורה ואחראית, ביקשה לסיים את תפקידה ולצאת לחופשה, היא תשמש בתפקידה בחודש הקרוב עד שיגיע דובר חדש. כזכור,לפני מספר שבועות ביקשה לפרוש עוזרת ראש העיר, לצד אינספור פרישות של מזכירות ומנהלות בלשכת ראש העיר.

ראש העיר יעלה מקליס מסרה: "אני מודה לאלונה על השקעתה ועבודתה המסורה, הנאמנה והמקצועית למען העיר ותושביה. אלונה בעלת אישיות נפלאה, מסורה חרוצה ורצינית ובטוחה שתצליח בכל דרך שתבחר".

אלונה זמיר ציינה: "אני מודה לראש העיר על ההזדמנות והאמון. זכיתי לראות מקרוב את העשייה הרבה בעיר, את המחוייבות שלה לתפקיד ולתושבים ובאופן אישי יש לי הערכה עמוקה לכל מה שהיא עושה. מודה גם לכל צוות העיריה על שיתוף הפעולה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

תיועד נהג המונית שמכה קשישי ביהוד

נהג המונית מיהוד שהיכה נוסע – כתב אישום יוגש בקרוב