יום רביעי , ספטמבר 18 2019
דף הבית / יהוד-מונוסון: פרויקט "אתנה" בעיר סוגר עוד עונה מוצלחת

יהוד-מונוסון: פרויקט "אתנה" בעיר סוגר עוד עונה מוצלחת

השבוע התקיים ביהוד-מונוסון טקס הסיום השנתי של פרויקט "אתנה" בעיר, שהצליח לבנות ביהוד-מונוסון מנגנון קידום ספורט נשים בעיר.

פרויקט "אתנה" בעיר. תוכן מקודם
פרויקט "אתנה" בעיר. תוכן מקודם

עיריית יהוד-מונוסון מובילה את שיתוף הפעולה הפורה עם "אתנה", הפרויקט הלאומי לקידום ספורט הנשים בישראל. המטרה שלשמה הכניסה העירייה את פרויקט זה לעיר הקמת תשתית כמותית ואיכותית של ספורטאיות, קידום מנהיגות נשים בספורט ושינוי עמדות החברה באשר לחשיבות הספורט כגורם משמעותי בהכשרתה ועיצובה של כל ילדה ונערה.

לכתבות נוספות:
יהוד-מונוסון: מבצע תשתיות ברחבי העיר
הסמטאות כולן שלו: מפכ"ל המשטרה מבקר ביהוד

אתנה יהוד-מונוסון מפעילה בהצלחה יתרה קבוצות של כדורגל נשים, ג'ודו נשים וקאטוונדו נשים. בתחום הכדורגל הבנות המוכשרות מבתי הספר היסודי זכו בגביעים לא מעטים בשנה החולפת, בתחום הג'ודו, שתי שחקניות במועדון בעיר זכו בתחרות בינ"ל ביוון, ובתחום הקאטוונדו, הבנות שמרכיבות את נבחרת ישראל הן כולן ממועדון יהוד-מונוסון – בנות העיר יהוד-מונוסון, חברות פרויקט אתנה. את פרויקט "אתנה" יהוד-מונוסון מובילה רותם יהל בהצלחה רבה יחד עם משה שבת, מנהל מחלקת הספורט בעירייה.

מנכ"לית העירייה שירה דקל-כץ בירכה את בנות אתנה וציינה כי: "עיריית יהוד-מונוסון תמשיך ותקדם אתכן, תמשיך להפעיל את הפרויקט, לתמוך ולהוות גב לכן בנות יקרות. אני שמחה לבשר כי בשנה הבאה תיפתח קבוצת כדורגל נערות חדשה – בין הקבוצות הבודדות בארץ של כדורגל נערות. כדורגל נשים הוא ענף שנמצא בהתפתחות מתמדת ושאני שמחה שיהוד-מונוסון היא פורצת דרך בתחום החשוב הזה ומפעילה קבוצת ליגה מקצועית לנערות שלנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

איילת שקד

גבעת שמואל – העיר הימנית בבקעת אונו