יום שלישי , יולי 23 2019
דף הבית / הלם במועדון הכדורסל ביהוד – עוזר המאמן נעצר

הלם במועדון הכדורסל ביהוד – עוזר המאמן נעצר

פרטים ראשונים על מעצרו של איש צוות ממועדון הכדורסל ביהוד, בחשד כי הטריד מינית שחקנים צעירים דרך פרופיל מזוייף באינסטגרם

נעצר מאמן כדור סל ביהוד

תחילתה של הפרשה לפני מספר שבועות, על פי החשד, החלו לקבל מספר שחקנים צעירים הודעות אנונימיות בעלות אופן מיני דרך האינסטגרם. הילדים שנבהלו מתוכן ההודעות פנו להוריהם, ואלו מיד פנו למשטרת מסובים שפתחה בחקירה סמויה.

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות יהוד מונוסון  – להצטרפות

על פי החשדות הראשונים, עלה בקרב השחקנים שמו של אחד מאנשי הצוות ואלה העבירו אותו למשטרה. לפני מספר ימים אחרי שנאספו מספר עדויות בקרב מספר שחקנים צעירים מאותה הקבוצה, נלקח עוזר המאמן לחקירה במשטרה שם נשאל האם הטריד מינית או שלח הודעות בעלות אופן מיני לשחקנים הצעירים.

עד כה הגישו מספר חברי קבוצה יחד עם הוריהם תלונות במשטרה, ואלו נחקרו על ידי חוקרי הנוער במשטרת מסובים. שם החלו בפעולות חקירה שיכללו גם את פתיחת הטלפון שלו וינסו לאתר התכתבויות עם הקטינים.

עוזר המאמן הורחק לאלתר ממגרש האימונים.

לפני כיומיים, נקראו לכינוס חירום ההורים וילדי הקבוצה עם סגל האימון של מועדון הכדורסל ביהוד, שם כולם נמצאים בהלם מאז היוודע דבר המקרה.

מספר אחד המאמנים הבכירים: האגודה שלנו זה כמו משפחה, מתאמנים פה 230 שחקנים וכולם מכירים את כולם. אני מכיר מגיל 6 את הבחור שנעצר. הוא גדל ושיחק כאן. אחרי שחרורו מהצבא הוא ביקש לבוא ולהתלמד במועדון כדי לרכוש מקצוע. הוא לא הועסק כאן, אלא היה חניך מתלמד ולכן גם לא הביא אישור משטרה על העדר עבירות מין כמו כל המאמנים. אנחנו מחזקים את השחקנים ונמצאים כאן עבור כולם. זה הלם גדול ומקווים שנצא מהמשבר הזה ונחזור לשחק כדורסל.

ממשטרת ישראל נמסר לאתר אונו ניוז כי החקירה עדיין בראשיתה ומן הסתם לא מגיבים לנושאים הקשורים לחקירה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

אקדח שנתפס אצל עבריין מאור יהודה

כתב אישום נגד העבריין מאור יהודה