יום שני , אוקטובר 21 2019
דף הבית / נתפס סוחר סמים סמוך לבתי ספר ביהוד

נתפס סוחר סמים סמוך לבתי ספר ביהוד

שוטרי מפלג הנוער במשטרת מסובים, עצרו סוחר סמים תושב המושב רינתיה, אחרי שעלה החשד כי הוא מוכר סמים לעשרות תלמידים דרך אפלקציית טלגראס במספר בתי ספר ביהוד. המשטרה ממשיכה במאבקה בנגע הסמים בקרב בני נוער בבקעת אונו

פרשת סמים ביהוד

שוב זה קורה, סוחרי הסמים מנצלים את הגישה של בני הנוער לאפלקצית טלגראס ומגיעים למכור סמים ממש בתוך בתי הספר. לרוב מדובר ברכישת מריחואנה וכדורי חגיגת.


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


וואטסאפ יהוד מונוסון

מזה מספר חודשים פועלים בלשי הנוער במשטרת מסובים סביב מספר בתי ספר ביהוד מונוסון בעקבות מידע מודיעיני שהתקבל על סוחר סמים המגיע למכור סמים לקטינים, תלמידי בית ספר.

פרשת סמים ביהוד
התכתבות הסוחר עם התלמידים

מחומר החקירה עולה כי החשוד נהג להשתמש בסמים ואף סיפק סמים לתלמידים מסוג חשיש ומריחואנה. עוד עלה כי החשוד שפעל באמצעות אפליקציית "טלגראס" קבע עם הקטינים מתחת לביתם ואף בכניסה לבתי ספר וסיפק להם את הסמים. במשטרה מאשרים כי מדובר בעשרות תלמידים ובני נוער שרכשו ממנו. אצל חלקם ערכה המשטרה חיפושים בבתים.

פרשת סמים ביהוד
הצילום להמחשה

כאמור, בתום חקירה ממושכת של המשטרה כולל גביית עדויות מקטינים מעורבים נעצר שלשום החשוד (25, רינתיה). בחיפוש שנערך בביתו , ע"פ צו חיפוש שהוצא, נתפס סם מסוכן מסוג מריחואנה בכמות שלא לצריכה עצמית וסכומי כסף גדולים בתום חקירתו ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו בשמונה ימים.  מעצרו של החשוד הוארך בבית משפט השלום בת"א עד מחר ( 5.4).

בהחלטתו כתב השופט דניאל בארי – המשיב חשוד בהחזקת סמים, שלא לצריכה עצמית ובהדחת קטינים, לשימוש בסמים מסוכנים. יש יסוד ממשי לחשדות כנגד המשיב. חומר החקירה מצביע על מספר לא קטן של קטינים, שרכשו סמים, מהמשיב, לזה יש להוסיף כי ישנן, מעורבים נוספים שטרם נחקרו. העבירה של סחר בסמים ובמיוחד כשמדובר בהדחת קטינים לשימוש בסמים יוצרת חזקת מסוכנות.

תגובה אחת

  1. עלילה שווא יצא זכאי בסוף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

הקפות בקריית אונו

קריית אונו קיימה את אירוע ההקפות המסורתי