יום שני , אוקטובר 21 2019
דף הבית / תיכון מקיף יהוד שובר שיאים

תיכון מקיף יהוד שובר שיאים

גאווה במערכת החינוך ביהוד-מונוסון: עליה במספר הזכאים לבגרות ובמקביל עליה בזכאים לבגרות איכותית עם חמש יחידות באנגלית ובמתמטיקה. חיים בדש מנהל התיכון - "מדובר בעבודה של כל צוות התיכון, אנחנו נלחמים על כל תלמיד"

חיים בדש מנהל תיכון מקיף יהוד

נתוני החינוך שפרסם משרד החינוך נותנים הרבה גאווה לתיכון מקיף יהוד. מאז שנת 2015 עם כניסתו של חיים בדש לנהל את התיכון, ניגשו 13.9% מהתלמידים לבגרות חמש יחידות במתמטיקה, על פי נתוני משרד החינוך בשנת 2018, עלה המספר ל25.4%. הישג חסר תקדים.

תיכון מקיף יהוד
צוות תיכון מקיף יהוד

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


אך לא רק בבגרות חמש יחידות במתמטיקה, יכול להתגאות התיכון, אחוז הזכאים לבגרות מצטיינת ביהוד-מונוסון נכון לשנת הלימודים תשע"ח עומד על 17.3 אחוז, פי 2 לעומת הממוצע הארצי שעומד על 8.2 אחוז בלבד.
בנוסף, אחוז התלמידים הניגשים לבגרות חמש יחידות באנגלית עומד על 60.2 אחוז לעומת 54.4 אחוז שהושגו בעיר בתשע"ו. מדובר בנתון גבוה בהרבה מהממוצע הארצי, שעומד על 37.7 אחוז זכאות בחמש יחידות אנגלית.

נתון נוסף, גבוה במיוחד הוא אחוז ההתמדה. תלמידים אשר מתחילים את התיכון ומסיימים בכיתה יב. על פי נתוני משרד החינוך, 97.1% נשארים ללמוד בבית הספר עד כיתה יב.

פתיחת שנת הלימודים בתיכון מקיף יהוד

עוד עולה מהנתונים כי אחוז הזכאות הכללי לתעודת בגרות בשנת הלימודים תשע"ח בקרב תלמידי יהוד-מונוסון עומד על 83.8 אחוז. מדובר בעליה של חצי אחוז לעומת השנה שקדמה לה. הנתונים מחמיאים גם בהשוואה לממוצע הארצי, אשר עומד על כ-69 אחוז זכאות לבגרות בלבד.

ראש עירית יהוד-מונוסון, גב'  יעלה מקליס: "אני גאה במערכת החינוך שלנו ותוצאות הזכאות לתעודת הבגרות בכלל ותעודה איכותית בפרט, מוכיחות את טיב ההוראה ואת יכולות התלמידים שלנו. ישר כוח לעובדי מערכת החינוך שלנו ולתלמידים".

תגובה אחת

  1. אהבתי מאד לשמוע שאנו בסביבה טובה !!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

מתעמלות מכבי קריית אונו משמחות חולים בתל השומר

מתעמלות קריית אונו עושות שמח בבית החולים תל השומר לרגל חג הסוכות