יום ראשון , דצמבר 8 2019
דף הבית / חדשות יהוד מונסון / תרבות ופנאי / שרה נהרי מיהוד מתנדבת 20 שנה באגף הרווחה

שרה נהרי מיהוד מתנדבת 20 שנה באגף הרווחה

שרה מספרת כי מאז ומתמיד התנדבה  "זהו אורח חיים עבורי!  ההתנדבות ממלאת אותי באנרגיות של עשייה, אני אוהבת לתת למען הקהילה ומשתדלת להעניק כמה שיותר".

שרה נהרי

 


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


שרה נהרי, תושבת וותיקה ביהוד, נולדה בבאר שבע והגיעה ליהוד בשנת 1973. עבדה כמנהלת לשכה בבנק דיסקונט בתל אביב עד פרישתה לגימלאות. כבר  20 שנה מתנדבת נהרי באגף לשירותים חברתיים בעיריית יהוד מונוסון.

במסגרת התנדבותה מרכזת את קבוצות הנשים רקפת ודובדבן, קבוצות נשים שנפגשות אחת לשבוע ועורכות פעילות העשרה ופנאי. בנוסף, מתנדבת במתנ"ס שלם בפרויקט משפחה מתנדבת ובבית חב"ד בהכנת מארזים וחלוקתם בחגים.

לשרה יש 4 ילדים ו-16 נכדים. אחד  מילדיה הוא ילד עם צרכים מיוחדים ולכן היא מתנדבת גם באקי"ם ובפרויקט קהילה נגישה. בנוסף לכל אלה – שרה מרכזת את "קו הקשר", פרויקט שבמסגרתו מתקשרים מתנדבים לקשישים שאינם מסוגלים לצאת מביתם. המתנדבים מתקשרים לקשישים אחת לשבוע בשעה קבועה, מתעניינים בשלומם ומחזקים את רוחם.

מזל נחום, רכזת יחידת ההתנדבות בעיריית יהוד מונוסון מספרת "שרה, היא מסוג המתנדבים שתמיד מוכנים לבוא להתנדב, שרה מתנדבת מסורה, בעלת לב של זהב, תמיד הראשונה להתנדב, ומהווה נכס של ממש לעיר ולקהילה כולה"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

כפר הנופש ביאנקיני

הגוף בים המלח, הראש באיטליה