יום רביעי , ספטמבר 18 2019
דף הבית / חדשות יהוד מונסון / מקומי / אלוף פיקוד העורף יואל סטריק הגיע לביקור בעיריית יהוד מונסון

אלוף פיקוד העורף יואל סטריק הגיע לביקור בעיריית יהוד מונסון

במהלך הביקור קיבל מפקד פיקוד העורף סקירה מקיפה על ההיערכות העירונית לשעת חירום עם דגש על הקמתו של מרכז ההפעלה החדש, שעתיד לשרת את העיר בשעת חירום.

 

אלוף פיקוד העורף יואל סטריק הגיע לביקור בעיריית יהוד מונסון

מפקד פיקוד העורף, האלוף יואל סטריק, הגיע לביקור  היכרות בעיריית יהוד – מונסון  מלווה בצוות בכיר מטעם פיקוד העורף ורח"ל (רשות החירום הלאומית) . הפגישה נערכה בעירייה במעמד ראש העיר יעלה מקליס ובנוכחות מנכ"ל העירייה, יגאל צדוק,  מנהלי האגפים ובכירים בעירייה. האלוף ואנשיו קיבלו סקירה מקיפה אודות היערכות העירייה לשעת חירום, לרבות ריענון נהלים, תרגול ושיתוף הפעולה הדוק עם רח"ל בהקמת מרכז הפעלה משוכלל במרתפי העירייה, על מנת להיות ערוכים להמשך מתן שירות מיטבי לתושבים, גם בזמן חירום. האלוף וצוותו אף ביקרו במרכז ההפעלה והתרשמו מהרחבתו ומהשינוי  שעבר.

ראש העיר יעלה מקליס אמרה בפתח היום כי "העיר יהוד מונסון, הן בשל מיקומה הגיאוגרפי במרכזה של המדינה והן בשל קרבתה לנתב"ג, שדה התעופה  הלאומי של המדינה, נמצאת במיקום אסטרטגי מבחינת תקיפות  אפשריות של אויבנו.  בשל כך אנו פועלים באופן נמרץ על מנת להיערך בצורה מיטבית לשעת חירום".

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של אונו ניוז וקבלו עדכונים בזמן אמת
יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.com

עוד הוסיפה מקליס  "בחצי שנה האחרונה אנו פועלים בשיתוף עם רח"ל, להקמת מרכז הפעלה משוכלל במרתפי העירייה  וזאת על מנת שנוכל להעניק שירות מיטבי והולם לתושבי עירנו בזמן לחירום.  אני מקווה ומייחלת  כי לא נצטרך לעשות במרכז ההפעלה שלנו שימוש מבצעי ונוכל להשתמש בו רק בימי שגרה בתפקידו כמוקד עירוני"

במהלך הדיון הדגישו האורחים את העשייה והשיפור העצום שעברה העיר במוכנות לחרום בשנתיים  האחרונות. וניכר היה כי למרות רצינות הנושא שררו יחסים חמים בין הנהלת העיריה לאנשי פיקוד העורף ורח"ל שנובעים משיתוף פעולה ותיאום לכל אורך השנה.

מפקד פיקוד העורף, אלוף יואל סטריק אמר – "אני יוצא מהביקור בעיריית יהוד כשאני מתרשם מעשייה והבנה בתחום ההכנות לחירום. הרשות היא לבנת היסוד למתן תחושת הביטחון לתושביה, ראש הרשות נבחר הן לעתות שגרה והן לחירום. המפתח להתנהלות נכונה של רשות בשעת חירום היא בהכנות לחירום. רשות שתשכיל לעשות זאת, תדע לשמור על הרציפות התפקודית ותגן על חוסנם של תושביה וניכר כי עיריית יהוד מממשת את האחריות שלה בתחום זה. פיקוד העורף יסייע ויתמוך בכל מה שיידרש על מנת שתהיו מוכנים לחירום ״

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

תוצאות הבחירות ביהוד

בחירות 2019 – 41% מתושבי יהוד מונוסון הצביעו לגנץ