יום רביעי , אוקטובר 16 2019
דף הבית / חשיפה – חשד לאי סדרים בעיריית יהוד מונוסון

חשיפה – חשד לאי סדרים בעיריית יהוד מונוסון

מנהלת אגף ועובדת נוספת בעיריית יהוד סיימו את תפקידם על רקע אי סדרים לכאורה. על פי מקורות, השתיים סיימו את עבודתן בהסדר משפטי מבלי לערב את המשטרה ומשרד הפנים.

המשטרה טוענת כי החשוד הודה, צילום: באדיבות דוברות המשטרה

החשדות לכאורה, לאי סדרים עלו כבר לפני מספר חודשיים, אז החלו בעירייה בבדיקה סמויה לבדיקת החשדות. עם הצגת תוצאות הבדיקה לראש העיר, הוחלט כי היועץ המשפטי ייכנס לתמונה ויבדוק את החשדות לכאורה ולבסוף הוחלט כי המנהלת הבכירה תעזוב את עבודתה ביחד עם עובדת נוספת באגף.


  הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של אונו ניוז

  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


מעיריית יהוד נמסר – "העירייה והמנהלת ועובדת נוספת במחלקה הגיעו להחלטה על סיום העסקתן בהסכמה. העירייה מאחלת לשתיהן בהצלחה בהמשך דרכן".

עורך דין אורן גרוס, המייצג את מנהלת האגף – "העובדת לא סיימה את עבודה בשל אי סדרים כספיים, מאחר והבדיקה שנפתחה בעקבות מידע כוזב שנועד לפגוע במרשתי כלל לא הסתיימה וטרם גובשו המסקנות והתוצאות של הבדיקה"

למרות קשרי העבודה ההדוקים בין ראש העיר למנהלת האגף, דרשה ראש העיר שתתבצע בדיקה מקיפה ויסודית ולבסוף המנהלת הבכירה סיימה את תפקידה, כך על פי הודעת העירייה.

עיריית יהוד מונוסון

במסדרונות העירייה רוחשות השמועות על דרך עזיבתה של מנהלת האגף. מקור המכיר את הפרטים, מסר כי למרות סיום תפקידן של הבכירות, דיווח הועבר למשטרת ישראל ומשרד הפנים וייתכן כי חקירה מעמיקה יותר תפתח בנושא"

עדכון – עורך דין אורן גרוס המייצג את מנהלת האגף – ״צר לי מאד שמערכת האתר מצאה לנכון לפנות אלי לאחר הפרסום ולא בטרם הפירסום.  לגופו של עניין,
1.העובדת לא סיימה את עבודתה בעירייה והיא עדיין עובדת העירייה ומקבלת שכר ככל עובד אחר.
2. העובדת לא סיימה את עבודה בשל אי סדרים כספיים, מאחר והבדיקה שנפתחה בעקבות מידע כוזב שנועד לפגוע במרשתי כלל לא הסתיימה וטרם גובשו המסקנות והתוצאות של הבדיקה.
3. העובדת שוהה בימים אלה בחופשת מחלה שמסתיימת היום והיא תשוב לעבודה סדירה ביום ראשון.״

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

עבודות בכביש אילוסטרציה

הקרב על הכביש בין כפר מעש לגני תקווה – בעקבות העבודות לא יורשו תלמידי כפר מעש ללמוד בגני תקווה