יום שלישי , נובמבר 19 2019
דף הבית / חדשות יהוד מונסון / מקומי / יובב גוניקמן רץ לראשות יהוד מונוסון

יובב גוניקמן רץ לראשות יהוד מונוסון

גוניקמן מי שהיה ראש מטה הבחירות של יעלה מקליס מכריז כי רץ לראשות העיר יהוד מונוסון.

יובב גוניקמן

 


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


בן 53, תושב העיר זה 25 שנה, נשוי לדליה ואב לעידן ולשני. שירַתּ כלוחם ביחידה מובחרת בצה"ל, שירת בתפקידי מ"פ וסמג"ד והשתחרר בדרגת רס"ן מצה"ל. איש עסקים מצליח.

גוניקמן – "הבחירות לרשויות המקומיות ייערכו אמנם רק בעוד שנה וחצי, אך כבר עכשיו ברור כי יהוד-מונוסון זקוקה לשינוי דרמטי. מה שנעשה בעיר, ובעיקר מה שלא נעשה בה, צריך להדיר שינה מכל מי שעתיד המקום שבו גדלנו והקמנו בית ומשפחה יקר ללבו.

יהוד-מונוסון היא הפנינה של בקעת אונו, אך בשנים האחרונות סובלת מליקויי ניהול קשים והיעדר מנהיגות, הפוגעים אנושות בתפקודה התקין. שורה ארוכה של עובדים בכירים עזבו את העירייה בזה אחר זה, תכניות פיתוח ופרויקטים שונים תקועים ולא יוצאים אל הפועל, המצוקה התחבורתית קשה, זוגות צעירים נוטשים בשל מחסור בפתרונות דיור, העיר מלוכלכת וקיים חסך בולט בגינות משחקים ובפעילויות תרבות.

לאחר התלבטות ארוכה, החלטתי לקום ולעשות מעשה, ואני מציג בזאת את מועמדותי לראשות העיר בבחירות הקרובות. אני מבקש להשפיע ולהעניק לציבור מהניסיון, מהידע ומהמקצועיות העשירים שצברתי במשך השנים.

אני צופה בפוליטיקאים המנצלים את הקרעים בהנהלת העיר בחוסר אחריות ולטובת אינטרסים פוליטיים צרים. אני מחפש את המאחד. החלטתי להתמודד על תפקיד ראש העיר מתוך ראיית טובת הציבור ובמטרה להביא למציאות חדשה. רק צוות חדש ומלוכד, ללא חטוטרת של מחויבויות פוליטיות אישיות על גבו, יוכל לבצע את השינוי המיוחל בעירנו"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

יפעת זמיר צילום: אילן ספירא

זמיר נגד מיקליס: מרימה מנופים בלי לדאוג לתשתיות