יום ראשון , אוקטובר 20 2019
דף הבית / מפגשי קהילה לתושבי הגנים התלויים ביהוד מונוסון

מפגשי קהילה לתושבי הגנים התלויים ביהוד מונוסון

זאת כבר מסורת, בחודשי הקיץ יוזמת חברת אאורה פעילות קהילתית להורים ולילדים בדשא המרכזי בין בניני המגורים שבשכונת הגנים התלויים ביהוד מונוסון. ההורים והילדים מוזמנים בימי חמישי להקרנת סרט תחת כיפת השמיים ללא עלות

פעילות אאורה בקהילה

כחלק מהחזון של חברת אאורה לפתח קהילות חדשות בתוך שכונות המגורים שהיא יוזמת ומקימה, החברה דואגת למצוא זמן לפעילות ללא עלות לתושבים בכדי שיוכלו להינות יחד מזמן איכות משפחתי משותף לצד השכנים.

אחת האמהות בשכונה מספרת: "זה כיף לראות שהקבלן לא רק מוכר דירות, אלא גם יוצר פעילויות יזומות כדי לחבר בין השכנים, במיוחד שתקופת הקיץ לחוצה כלכלית עבור חלק מההורים. לרדת למטה לדשא השכונתי ולהנות מסרטי קולנוע תחת כיפת השמים יחד עם כל חברי השכונה – זה כיף תחושת הביחד הזאת. הבת שלי אפילו הכירה חברה חדשה בזכות הפעילות הזו".

פעילות אאורה בקהילה

יעקב אטרקצ'י בעלים ומנכ"ל אאורה : "החזון שלנו הוא לאפשר ללקוחות לגור בסביבת מגורים בטוחה ונעימה, חברתית ואנושית. אנחנו כבר מזמן לא רק חברה יזמית בתחום הנדל"ן. החיבור שלנו לקהילה מאוד חשוב, וכחלק מזה יצירת פעילויות קיץ לילדים. גם השנה נמשיך עם פעילויות התרומה לקהילה ביהוד בסיוע לבתי הספר במימון מלגות לתוכניות לימודיות ערכיות וחברתיות. ההשקעה בילדים היא העתיד של כולנו".


  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.co.il


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

איתי מרגי ז"ל

בעקבות דריסתו למוות של הילד ביום כיפור – חותמים על עצומה למניעת נסיעה