יום רביעי , ספטמבר 18 2019
דף הבית / מפזרים אהבת חינם – פרוייקט "משפחה מתנדבת" ביהוד מונוסון

מפזרים אהבת חינם – פרוייקט "משפחה מתנדבת" ביהוד מונוסון

משפחה מתנדבת הינו מיזם קהילתי משותף של עיריית יהוד-מונוסון בראשותה של יעלה מקליס, מתנ"ס יהוד-מונוסון, של"ם ויחידת התנדבות העירונית בעירייה.

הדלקת נרות בבית קשיש
הדלקת נרות בבית קשיש

הפרויקט מובל על ידי הגב' שרה נהרי והגב' ברכה לוי. מטרת הפעילות היא העלאת המודעות למחויבות חברתית ולערכים משפחתיים וקהילתיים כבר מגיל צעיר.

הפעילות מבוצעת בשיתוף מוסדות שונים בעיר יהוד-מונוסון, כגון: בתי ספר (בי"ס הרצל ובי"ס המעלה), גני ילדים עירוניים לצד מוסדות התנדבותיים כמו הוסטלים, בתי קשישים, מתחמי ניצולי שואה ועוד.

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של אונו ניוז וקבלו עדכונים בזמן אמת
יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.com

במהלך השנה החולפת עשרות משפחות הגיעו להתנדבויות שונות ברחבי העיר מתוך רצון לתרום לקהילה ולהגביר את המודעות של ערכי הנתינה ואהבת החינם.

בחג החנוכה החולף התקיימה הדלקת נרות בבתי האזרחים הוותיקים בעיר. הילדים הגיעו עם הוריהם וסופגניות וכך הכניסו אור לבתי האזרחים הוותיקים. יחדיו הדליקו נרות ושרו שירי חג. אחד התלמידים שלקח חלק בפרויקט סיפר: "הרגשתי כל כך טוב לשמח מישהו מבוגר שאני לא מכיר ולהדליק נרות חנוכה ביחד, אני רוצה לבוא שוב ולשמח אותו גם בעתיד".

ראש העיר יהוד-מונוסון, יעלה מקליס בירכה את משתתפי התכנית: "אני כ"כ גאה בקהילה העירונית הערכית שלנו. תושבי העיר יהוד-מונוסון מקדמים בכל יום לאורך השנה את ערכי הנתינה, הקהילתיות ואהבת האדם בכלל. תודה למחלקת המתנדבים באגף לשירותים חברתיים בעירייה על קידום הפרויקט שתוצאותיו מדברות בעד עצמן. ישר כוח!"

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

רפ"ק רותם וסקר

יוצאים לארוחת החג? כך תמנעו פריצה לביתכם