יום רביעי , ספטמבר 18 2019
דף הבית / הכי טוב בעיר שלנו / מרוץ האביב לזכרו של סמ"ר רועי פרג'ון ז"ל ביהוד-מונוסון

מרוץ האביב לזכרו של סמ"ר רועי פרג'ון ז"ל ביהוד-מונוסון

תלמידים, תושבים וחיילים השתתפו ביום שישי האחרון במרוץ לזכרו של רועי פרג'ון ז"ל, תלמיד התיכון הדתי "יגאל אלון". ראש העיר יעלה מקליס השתתפה גם היא במרוץ: "תרומתו של רועי ז"ל לחברה ולחיי הקהילה של יהוד-מונוסון חיה ונושמת כאן".

יהוד מונוסון

מירוץ האביב השישי לזכרו של סמ"ר רועי פרג'ון ז"ל התקיים ביום שישי האחרון ביהוד-מונוסון. רועי ז"ל, בוגר התיכון הדתי "יגאל אלון", נפל בעת פעילות מבצעית בבקעת הירדן בעת שירותו הצבאי בנח"ל החרדי בשנת 2006. רועי היה אחד מרביעיית אחים.

וואטס אפ יהוד מונוסון

הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ של אונו ניוז וקבלו עדכונים בזמן אמת
יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" info@ononews.com

המרוץ מתקיים זו השנה השישית בשיתוף פרויקט מעגלים ועיריית יהוד-מונוסון.

במרוץ לקחו חלק מאות בני משפחה, חברים, מכרים, תלמידים, תושבים, כמאה חיילי ומפקדי גדוד נצ"ח יהודה וגם ראש העיר, יעלה מקליס. המרוץ התקיים בשיתוף פעולה מלא עם עיריית יהוד מונוסון, שדאגה בין היתר יחד עם המשמר האזרחי ומתנדבים נוספים לכל הסדרי הבטיחות וחסימת כבישים וצירים לצורך קיומו.

בטקס הפתיחה נשאה דברים ראש העיר, יעלה מקליס שאמרה: "בשנת 2006 נגדעו חייו של רועי בהיתקלות עם מחבלים, אך תרומתו ומורשתו לחברה לחיי הקהילה של יהוד-מונוסון חיה ונושמת כאן, משלבת בין היותו ספורטאי לבין שליחותו החברתית. רועי פעל רבות בחייו הקצרים כדי שיהיה כאן טוב יותר לכולם. נזכור אותו תמיד וגם השנה נתרגש למראה יישום חזונו על ידי בני נוער שלא הכירו אותו אך אימצו את הערכים שלו, הערכים שכולנו גאים בהם".

לאחר דברי הברכה הוזנק המקצה הארוך שנפרש על פני 5 ק"מ, ומספר דקות לאחר מכן החל המקצה הקצר שנפרש על פני 2 ק"מ ויועד לצעירים יותר. בסוף המירוץ נערך טקס חלוקת מדליות ותעודות למנצחים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

תוצאות הבחירות ביהוד

בחירות 2019 – 41% מתושבי יהוד מונוסון הצביעו לגנץ