יום שישי , ספטמבר 20 2019
דף הבית / מועדון הטקוואנדו ביהוד נסגר – ההורים ינדדו 

מועדון הטקוואנדו ביהוד נסגר – ההורים ינדדו 

 בקשות לשיפור תנאי האימון מול העירייה  - לא הועילו. ההורים ישלמו את "המחיר" ויעבירו ילדיהם לישוב השכן.

אילוסטרציה
לאחר עשר שנות פעילות, ייסגר מועדון הטקוואנדו ביהוד. יוגב מנהל החוג החליט כי  הוא לא מוכן לשאת באחריות על תנאי מתקן ירודים המסכנים את  שלום המתאמנים  זאת חרף בקשות לאורך שנים שנפלו על אוזניים ערלות מצד הגורמים בעירייה.

החלופה עבור ההורים היא ללוות את ילדיהם לגני תקווה על מנת להמשיך בפעילות השוטפת.


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות יהוד מונוסון  – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה? היכנסו לקבוצה – אתר החדשות של בקעת אונו


במכתב שהוציא להורי הילדים כתב יוגב "לצערי,לאחר עשור של פעילות, אני נאלץ לעדכן אתכם על סיום פעילות הטאקוונדו ביהוד. חדר האימונים הקיים (שהקמתי בעצמי) המשמש גם לפעילויות אחרות, מוזנח ואינו ראוי לפעילות (חורים במזרן ועובש).

לאחר שנים של "הבטחות" לפתרון מהגורמים הרלוונטיים וללא שום מענה רציני, החלטתי שאיני מוכן עוד לסכן את בריאותם וביטחונם של ילדיכם. האלטרנטיבה הקיימת לילדכם כתוצאה מהמצב שנוצר היא להתאמן במועדון הטאקוונדו שלנו באותם ימים ובאותן שעות, במרכז לידר גני תקווה. צר לי שיצא כך, אך הגעתי למבוי סתום שלא מאפשר לי המשך התנהלות ביהוד נכון לעכשיו".
תגובת עיריית יהוד:

"עיריית יהוד-מונוסון רואה חשיבות רבה   בהמשך קיום מועדון הטאקוונדו למען בני  ובנות הנוער בעיר. בעשור האחרון מופעל בעיר המועדון שהביא  מספר לא מבוטל של הישגים והצלחות.  לפני כשבועיים הגיע  מנהל המועדון לפגישה בעירייה,   במהלכה דרש להעביר את המועדון למיקום חדש. בקשתו נבדקה והמיקום אותו דרש נותן כיום מענה לילדים ובני נוער אשר משחקים ומתאמנים במסגרת עמותת הפועל בני  יהוד.

מועדון הטאקוונדו מוזמן להמשיך ולפעול במקום בו פעל עד היום באופן מיטבי תוך שיתוף פעולה מלא עם מחלקת הספורט בעירייה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

שף גולדשטיין

מיוחד לראש השנה – מרק עוף חגיגי