יום שני , ספטמבר 20 2021

ה- Barber שופס הוא מזמן לא טרנד חולף, מדובר במגמה שצוברת תאוצה בתל אביב ומחוצה לה.
הבשורה הגיעה לארץ עם חנויות הברברשופס הראשונות שהביאו טיפולי שיער וזקן לגברים בסגנון המספרות האמריקאיות של שנות החמישים.
ה"ברברים" (Barbers) של אז, היו בעלי מקצוע שהתמחו בטיפולי שיער וזקן לגברים באמצעות חפצים חדים. הם יצרו את תרבות הטיפוח הגברית שעושה עליה לישראל בשנים האחרונות.
את אחת מחנויות הברבר הראשונות, פתח אריאל בן דוד, מאור יהודה.

זקנים ותספורות גברים קיימים בתרבות שלנו מאז ומעולם ומאחוריהם עולם שלם של עיצובים, דירוגים ושיטות תספורת שונות.
אריאל בן דוד, דור שלישי למשפחת ספרים מאוזבקיסטן פתח את מספרת הנשים שלו באור יהודה לפני 15 שנים ומאז עבר על כל סוגי השיער, התמקצע בהחלקות, פנים, צבע ותספורות.
בשיא ההצלחה שלו כשקריירה מצליחה מאחוריו, הוא חזר בתשובה ושינה את אורח חייו שכבר לא איפשר לו לספר נשים.

הוא החליט לנהל את מספרת הנשים שלו ודאג לשמור על הלקוחות מרוצות בעזרת צוות ספריות מקצועי. במקביל, החליט לשנות כיוון ולפתוח את הברבר שופ הראשון בבקעת אונו.
'במסגרת העבודה נסעתי להמון השתלמויות בנושא עיצוב שיער וזקן לגברים מספר אריאל. באמסטרדם למדתי על דירוגים ובלונדון למדתי לעצב זקנים ברמה הכי גבוהה שיש. עם השינוי שעברתי בחיים האישיים שלי הבנתי שאני יכול לעשות גם שינוי מקצועי והחלטתי לפתוח את הברבר שופ מתוך הרגשה שיש כאן קהל ישראלי שרוצה לקבל יותר'.המטרה של הברברים היא לתת לגברים חוויה אחרת ממה שהם מכירים כשהם הולכים להסתפר.
הלקוחות של אריאל מגיעים, מרימים צ'ייסרים, שותים בירה מהחבית, ונהנים מחברה טובה.

'המטרה שלי היא להתאים את השירותים שאני מציע לקהל שלי'. הוא מספר 'אין הרבה ברבר שופס בישראל ובטח אין הרבה מכוני לייזר לגברים בלבד. שזה עוד דבר שהיה חשוב לי להציע. גבר שמגיע היום לברבר שופ שלי יכול לטפל בעצמו מכף רגל ועד ראש. אין דבר יותר משמח מאשר לראות שהצלחת לספק את הצרכים של הלקוח שלך ועל הדרך להגשים את עצמך'.

"החסידים ברבר שופ" – אליהו סעדון 128 אור יהודה
054-6662223
055-9758866

ברברשופ החסידים- פייסבוק 
ברברשופ החסידים- אינסטגרם 

ברברשופ החסידים אור יהודה