יום ראשון , ינואר 19 2020
דף הבית / חדשות חמות / המשרד לשירותי דת חזר בו מההודעה על בית העלמין

המשרד לשירותי דת חזר בו מההודעה על בית העלמין

בית העלמין המשותף לאור יהודה וקריית אונו, שעליו הוכרז בטקס חגיגי שנערך בשבוע שעבר, ממשיך להיות מקודם בכל אפיקי התכנון, ובמקביל קיימה ראש העיר ליאת שוחט בדיקה אל מול נציגי המשרד לשירותי דת בנוגע להודעה הרשמית שיצאה מהמשרד לפיה אין כל אישור להקמתו.

ליאת שוחט
ליאת שוחט ראש העיר אור יהודה

מבדיקה שקיימה שוחט עולה כי המניע להוצאת ההודעה היה פוליטי ולא ענייני, ובשל העובדה שההודעה הייתה רצופה בפרטים לא נכונים, הוסרה ההודעה מאתר המשרד לשירותי דת ואף יצאה הודעת הבהרה מטעם המשרד.  יש לכם תלונה דחופה או משהו שחשוב לטפל בו? פנו למייל האדום של "אונו ניוז" dnewsltd@gmail.com


הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ חדשות אור יהודה  – להצטרפות
רוצים להגיב לכתבה? היכנסו לקבוצה  – חדשות אור יהודה

לחצו לייק לעמוד הפייסבוק והישארו מעודכנים  – אונו  ניוז
ישירות למייל – כל מה שקורה בעיר – להרשמה


באמצעות עורך דינה, יעקב עוז, הוציאה שוחט פנייה דחופה בנושא למנהל אגף הדוברות במשרד לשירותי דת, אברהם רוזן, ובו העלתה את חששה להתערבות פסולה בבחירות וחריגה מסמכות, כל זאת בטרם נקיטת הליכים משפטיים. במכתבה מסבירה שוחט כי ההסכם שנחתם בשבוע שעבר עם המועצה האזורית שדות דן מאפשר את קידום התכנית להקמת בית העלמין במוסדות התכנון, וכי בשלב זה אין כל צורך לקבל את האישור של המשרד לשירותי דת. עוד הבהירה שוחט כי העירייה ביצעה בדיקה יסודית של כל האפשרויות שעמדו לרשותה, והפיתרון שנמצא הוא היעיל וגם המהיר ביותר כך שישרת את תושבי העיר באופן הטוב ביותר.

שוחט: "לא בכדי המשרד לשירותי דת מחק את ההודעה המקורית שלו. לצערי הרב, נציג המשרד פעל מתוך מניעים פוליטיים ולא ענייניים, ובכך הטעה את הציבור. צר לי שגורמים פוליטיים בעיר פועלים להפריע במקום לסייע ובכך פוגעים פגיעה ישירה בתושבים שמשוועים במשך שנים לבית עלמין בקרבת מגוריהם. אנו מקדמים יחד עם כל הגורמים הרלוונטיים את הקמת בית העלמין בזמן הקצר ביותר, ולא אתן לאף גורם פוליטי להפריע לנו בדרך".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם:

הדמייה קריית אונו-בוני התיכון

הודעה חשובה לתושבי קריית אונו:זכאות להשתתפות בהגרלה לרכישת דירה במחיר מופחת בפרויקט "ONO ONE"